Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Аліксійчук Олександр

Аліксійчук Олександр Васильович

Рік народження: 1981

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

У 2020 році поставив свій підпис під постановою про звільнення Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 154 округу (Рівненська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

За 2019 рік був визначений одним з найактивніших у законотворчій роботі мажоритарників Рівненщини.

На виборах Президента України 2019 року був довіреною особою кандидата Андрія Садового по ТВО №154 (Рівненська область).

У 2017 році був кандидатом на посаду заступника начальника Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради. Підтримував Об’єднання “Самопоміч”. Від імені політичної сили проводив свята у Рівному у 2017 році. У тому ж та 2018 році зробив кілька невеликих грошових внесків на рахунки партії. Засновник та керівник Всеукраїнського Фонду Допомоги Родинам Українських Героїв “ДРУГ”.

З 2017 року – фізична особа-підприємець та директор ТОВ “Будтех-пром” (у 2011-2017 роках обіймав там само посаду комерційного директора). З 2016 року - директор ТОВ “Інтер-Тракс” та ТОВ “БК “Інтер-Буд”. У 2010-2011 роках працював комерційним директором ТОВ “Будтех-Плюс”.

У 2004-2010 роках – директор і власник ТзОВ ПФ “ТоргБуд-Сервіс”. З 2003 до 2004 року був плиточником-лицювальником ПП “Домобудівний комбінат”.

Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне) за спеціальністю “підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання”, Інститут післядипломної освіти НУВГіП за спеціальністю “економіка підприємства”, а також – НАДУ при Президентові України за фахом “парламентаризм у публічному управлінні”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Читайте на ЧЕСНО

Люстрація депутатів із проросійських партій. Що вирішив комітет?

Люстрація депутатів із проросійських партій. Що вирішив комітет?

20 вересня відбулося засідання Комітету з питань організації державної влади та місцевого самоврядування. На ньому розглядали три люстраційні ініціативи, які...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу