Фото: Садовий Андрій

Садовий Андрій Іванович


Кандидат у президенти
Кампанію припинено


Опис політика

У 2019 році балотувався на посаду Президента України від партії "Об'єднання "Самопоміч" як її член. Знявся з реєстрації у ЦВК як кандидат у президенти на користь Анатолія Гриценка.

Голова партії Об’єднання Самопоміч. З 2015 - Львівський міський голова, обраний від партії Самопоміч. 2014 року балотувався до Верховної Ради України 8-го скликання під номером 50. 2010 - Львівський міський голова. Обраний від Республіканської християнської партії.
2006 - Львівський міський голова (самовисуванець).
2002 - балотувався як самовисуванець на львівського міського голову.
2000 - балотувався до Верховної Ради 3-го скликання як самовисуванець.
1998 - обраний депутатом Львівської міської ради 3-го скликання.


Займався медіаменеджментом, зараз володіє (переписав на дружину) медіахолдингом ТРК "Люкс". До того працював на різних посадах (у тому числі - керівних) у промисловості та у Фонді соціальної адаптації молоді при КМУ. Закінчив Львівський технікум радіоелектроніки, далі - НУ “ЛП” (інженер електронної техніки, друга вища освіта - фінанси та кредит там же), а також - Академію Державного Управління при Президентові України,  магістр державного управління.


Не назвав спонсорів своєї мерської кампанії-2015. Ще під час першої каденції у 2006 році обіцяв закрити Грибовицьке сміттєзвалище та побудувати сміттєпереробний завод, проте, цю обіцянку так і не було виконано. У 2016 році там стався обвал та пожежа, що спричинило смерть трьох рятувальників та проблеми з вивезенням сміття з міста Львова. Сам Садовий заявив про умисний підпал сміттєзвалища, тоді як слідство наголошує на самозайманні.

Посів 10 (останнє) місце у рейтингу найзаможніших кандидатів у президенти згідно декларацій за 2017 рік.

Офіційна передвиборча програма кандидата.


Балотування Балотування


Посади Посади

  • з 26 березня 2006 - ... Львівський міський голова

Посади у партіях Посади у партіях


Архів політичної агітації Архів політичної агітації