Фото: Ільюк Артем

Ільюк Артем Олександрович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 1
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 128 округу (м.Миколаїв) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №128 (м.Миколаїв) як безпартійний самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Член депутатської групи “Партія “Відродження”, член Президії політичної ради однойменної партії.

У 2015 році балотувався до Миколаївської міської та обласної рад як перший кандидат від партії “Відродження”. У 2012 році обраний народним депутатом 7 скликання за тим же округом від Партії регіонів, вийшов з її фракції 22 лютого 2014 року, за два дні вступив до групи “Економічний розвиток”.

З 2010 по 2012 рік — депутат Миколаївської міської ради, обраний за списком Партії регіонів, був головою її фракції. З 2006 по 2010 рік був депутатом Вознесенської районної ради. З 2006 до 2014 року - член Партії регіонів.

З 2006 по 2010 рік обіймав посаду директора ТОВ “Продторг–Юг”. До того обіймав керівні посади в інших комерційних підприємствах, був приватним підприємцем.

Закінчив НУК ім.Адмірала Макарова за спеціальностями “інженер-кораблебудівник” та “економіка та підприємництво”.

Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 128, Миколаївська область
    Не обрано
  • 2015
    список №1
    Миколаївська міська рада 7-го скликання: ВІДРОДЖЕННЯ
    Не обрано
  • 2015
    список №1
    Миколаївська обласна рада 7-го скликання: ВІДРОДЖЕННЯ
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 128
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 128, Миколаївська область
    Обрано
  • 2010
    список
    Миколаївська міська рада 6-го скликання: ПР
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 — 24 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 22 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Група "Партія "Відродження"
  • 6 березня 2015 — 17 червня 2015
    Група "Відродження"
  • 27 листопада 2014 — 5 березня 2015
    Група "Економічний розвиток"
  • Верховна Рада 7
  • 24 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Економічний розвиток"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Кнопкодавство

Дізнатися більше
14 березня 2017
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 98,0%
прогули 2,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу