Фото: Устінова Олександра

Устінова Олександра Юріївна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Голос” номером 5 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань правоохоронної діяльності.

З 2018 року - авторка і ведуча програми "безКоштовна медицина" на "24 каналі".

З серпня 2017 року членкиня комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Міністерства охорони здоров’я України. Є членкинею наглядової ради благодійного фонду "Пацієнти України".

У 2015 році  - пані секретар Ради Громадського Контролю НАБУ 1 скликання. З 2014 року - незалежна експертка та членкиня правління ГО “Центр протидії Корупції”.

Була однією з ініціаторів і лобістів створення Національного Антикорупційного бюро.

З 2013 року зареєстрована як ФОП. З 2011 року працювала у складі корпорації eBay, у зв’язку з придбанням вказаною компанією компанії Magento. Раніше працювала менеджеркою зі зв’язків з громадськістю у компанії Magento (напрямок діяльності – електронна комерція).

З 2006 року працювала комунікаційною менеджеркою в піар-агенції "Красні комунікації". З 2010 - комунікаційною менеджеркою "Всеукраїнської мережі ЛЖВ".

Випускниця програми Стенфордського університету для нових лідерів України 2019 року.

Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “історія”, а згодом отримала диплом магістра за спеціальністю “політологія”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Голос

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правоохоронної діяльності