Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Рудик Кіра

Рудик Кіра Олександрівна

Рік народження: 1985

Характеристики політика

 • Прогульництво

Опис політика

Згідно з аналітикою Руху ЧЕСНО, Кіра Рудик увійшла до списку прогульників серед народних депутатів Верховної Ради 9 скликання. За даними дослідження Кіра Рудик пропустила 59% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року.

2 лютого 2022 року голова партії "Голос" Кіра Рудик  заявила, що Державне бюро розслідувань викликає її як свідка на допит у справі про можливу розтрату партійних коштів.

Станом на лютий 2022 року Кіра Рудик є співавтором 106 проєктів законів і 36 постанов, чинними актами стали лише 23 (прохідність 16,20%). Найбільше законопроєктів Рудик зареєструвала у 2020 році (75) та 2021 році (55).

У липні 2021 Кіра Рудик в ефірі телеканалу "Україна 24" тричі ухилилась від прямої відповіді на запитання щодо наявності у неї паспорта США. Проте у пресслужбі партії "Голос" запевняють, що нардепка має лише українське громадянство.

За понад два роки роботи Верховної Ради ІХ скликання Кіра Рудик виступила 39 разів (з місця — 21, з трибуни — 18). Але суха статистика оманлива. Виявляється, у більшості випадків (28 разів), коли Рудик давали слово, вона передавала його колегам по фракції, повноцінних виступів не так багато. 

Крім того, лідерка “Голосу” потрапила до переліку 235 нардепів, яких позбавили виплат через неучасть у голосуваннях на пленарних засіданнях та у засіданнях комітетів без поважних причин.

Станом на початок осені 2021 року Рудик посіла 37-ме місце серед депутатів за загальною тривалістю виступів (2,9 години). Як показав аналіз виступів депутатів, у фракції “Голосу” основними спікерами є депутати Ярослав Железняк та Роман Лозинський, які мають 4,1 та 3,5 години промов відповідно.

У червні 2020 поставила свій підпис під постановою про звільнення Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

11 березня 2020 року на з'їзді партії "Голос" Кіру Рудик було обрано головою партії. Попереднім головою був Святослав Вакарчук

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Голос” номером 3 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Перша заступниця голови Комітету з питань цифрової трансформації.

У 2018 році американська компанія “Amazon” купила компанію “Ring Labs”, що належала Рудик за приблизно 1 млрд доларів. Компанія займається розробкою систем безпеки для будинків.

Працювала у таких IT-проектах, як: Ring Labs (COO) (2016–дотепер), Head of PM in TechTeamLabs (2013–2016), MiMedia, Brooklyn, NY (2010–2013).

Працювала тестувальницею програмного забезпечення з 2005 року в Software MacKiev, а з 2007 року — в TAIN Ukraine. 

Членкиня ради директорів Американської торговельної палати в Україні. Членкиня спільноти та випускниця семінару «Відповідальне лідерство» інституту Аспен в Україні, випускниця Стенфордської програми для жінок-керівників, учасниця Європейської Бізнес Асоціації.

Закінчила НаУКМА за спеціальністю “Інформаційні управляючі системи та технології”.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Голос

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Комітет з питань цифрової трансформації

  Посади

  • 2020-03-11 — ...
   Голова партії Голос

  Посади у партіях

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу