Фото: Чернєв Єгор

Чернєв Єгор Володимирович

Верховна Рада 9, Слуга народу, №26 у списку

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 26 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації.

Сьогодні є директором програми Startup in Residence ініціативи Tech Ukraine. Голова ГО "Інноваційна нація", член Наглядової Ради ГО "Professional Government Association", член ГО "Автомайдан".

Член Ради руху “Industry 4.0 Ukraine”. Учасник проекту “Нові лідери” на телеканалі ICTV. У 2016-2017 роках – експерт із державного стимулювання інновацій у “High-Tech Office of Ukraine”.

З 2016-2017 року обіймав посаду начальника управління продуктового маркетингу ПАТ “Укрпошта”. З 2015 року до теперішнього часу – ФОП, займається розробкою ІТ-рішень, аутсорсингом IT-проектів, управлінням командою програмістів.

У 2014-2015 роках був добровольцем Національної гвардії України. Учасник бойових дій в АТО.

У 2013-2014 роках – засновник та генеральний директор “Wanna” - стартап зі збору та аналізу даних з соцмереж. З 2012 до 2013 року був генеральним директором компанії “Starlight Digital Sales”. У 2007-2013 роках – генеральний директор компанії “New Media Projects”, що працює у сфері телекомунікацій та ІТ.

З 2015 року до теперішнього часу - аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, кафедра економіки та національного господарства.

Закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана (кафедра економіки підприємств, магістр), Київський національний університет культури і мистецтв (кафедра зв'язків з громадськістю, спеціальність - менеджер зі зв'язків з громадськістю, магістр) та King's Business School, King`s College London (Лондон, Великобританія). Магістр наук державної політики та менеджменту.

За інформацією ЗМІ, працював генеральним директором компанії Starlight Digital Sales, яка входить в холдинг Віктора Пінчука. У 2017 році від фонду Пінчука отримав грант на навчання в King's College London.

Балотування

 • 2019
  список №26
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань цифрової трансформації

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу