Фото: Потураєв Микита

Потураєв Микита Русланович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №97 у списку, Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 97 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Радник Президента України Володимира Зеленського з політичних питань. За даними ЗМІ, консультував Зеленського під час передвиборчої кампанії на президентських виборах 2019 року.

Експерт з комунікацій, політичного і медіа-консалтингу. Співзасновник Громадської організації “Квантум фьючер лаб”. Координатор міжрегіональної експертної мережі “3.0”. У 2017 році працював директором журналу “Фокус”. У 2015 році очолював експертну групу партії “УКРОП”.

У 2013 році був радником з комунікацій та зв’язків з громадськістю у Міністерстві інфраструктури України. З 2011 до 2013 року - радник у Дніпропетровській обласній раді, у 2010 році - радник голови Ради Міністрів Автономної Республіки Крим.

Обіймав керівні посади у медіахолдингу “Стар Лайт Медіа”. У 2000-2002 роках обіймав посаду першого заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Був чи є віце-президентом Дніпровського професійного клубу телерадіожурналістів “Ефір 2000”. З 2005 до 2008 року працював радником із суспільних комунікацій “Фонду Віктора Пінчука”, одночасно очолював аналогічне управління у групі “East One”. Був керівником проекту “Відродження історії” корпорації “Інтерпайп”.

У 1999-2000 роках працював у телекомпанії “Вуличне телебачення” випусковим редактором, автор і ведучим програм. З 1998 до 1999 року - керівник і продюсер проектів у рекламно-інформаційному агентстві “Інститут інформації”.

У 1998 році керував політичними та виборчими проектами у “Центрі сприяння розвитку місцевого самоврядування і громадських зв'язків “Третій сектор”. З 1997 до 1998 року - голова департаменту зв'язків із громадськістю у ФПК “Єдині енергетичні системи України”.

1996-1997 роки - викладач кафедри журналістики ДНУ ім.О.Гончара. До того працював автором і ведучим телевізійних програм, головним редактором, заступником голови департаменту зв’язків зі ЗМІ, редактором, завідувачем відділу у різних медіа та комерційних компаніях.

Закінчив Дніпровський національний університет за спеціальністю “англійська мова та література”. Кандидат політичних наук.

Балотування

 • 2019
  список №97
  Верховна Рада 9-го скликання: СЛУГА НАРОДУ
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Посади

 • Період не вказано
  Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу