Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Мотовиловець Андрій

Мотовиловець Андрій Вікторович

Рік народження: 1982

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року не підписав звернення до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

14 березня 2021 року замінив Олександра Дубінського на посаді очільника Київської обласної організації партії "Слуга Народу".

У листопаді 2020 року Мотовиловець під час інтерв'ю інтернет-виданню "Бабель" заявив, що навесні до Китаю за медикаментами літав другий літак "Мрія". В держпідприємстві "Антонов" відреагували заявою, що в Україні є тільки один літаючий екземпляр літака.

У липні 2020 року стався конфлікт між депутатами з фракцій "Європейська солідарність" і "Слуга народу". Згодом у "ЄС" заявили, що народний депутат Андрій Мотовиловець підняв руку на депутатку Марію Іонову. Сам нардеп це заперечив, зауваживши, що готовий переказати 100 тис. грн у благодійний фонд, якщо його провина буде доведена. Через тиждень після інциденту Мотовиловець з парламентської трибуни вибачився перед депутаткою, що "торкнувся її руки". 

У липні 2020-го з'явилися так звані "плівки Халімона", на записах яких нардеп Халімон нібито вимагає хабар у розмірі 40 млн грн за сприяння у веденні аграрного бізнесу на Чернігівщині. У записах також фігурує Мотовиловець.

У березні 2020-го року виступив проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО незважаючи на позицію фракції “Слуга народу”.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 93 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

З 2018-го - перший заступник директора ДП “Prozorro.Продажі”. Раніше - операційний директор там само.

Радник Міністра інфраструктури Володимира Омеляна на громадських засадах. Учасник проекту “Люди важливі”.

Закінчив економічний факультет Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Слуга народу

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Комітет з питань свободи слова
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу