Фото: Дубінський Олександр

Дубінський Олександр Анатолійович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №94 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - член партії. Заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Ведучий, креативний продюсер програм “Українські сенсації” і “Секретні матеріали” на “1+1”, блогер. З 2017 року активно веде відеоблог на YouTube. У 2010 році став креативним продюсером департаменту журналістських розслідувань “1+1”, а у 2014 році - ведучим програми “Гроші”. 

З 2009 року вів блоги на сайті “Української правди”. У 2009 році очолював редакцію тижневика “KievWeekly”. З 2004 до 2009 року працював у газеті “Экономические известия”. 

Закінчив Національний університет харчових технологій за спеціальністю “облік і аудит” та Київський політехнічний інститут (інженер-електрик).

За даними фактчекінгової платформи “Детектор Медіа”, неодноразово ймовірно розповсюджував недостовірну та маніпулятивну інформацію, зокрема, про в.о. міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Родина нардепа від “Слуги народу” Дубінського володіє двома десятками авто і квартирами в Києві за кошти невідомого походження

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю
  • податкові зловживання: ухилення від сплати податків