Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Криворучкіна Олена

Криворучкіна Олена Володимирівна

Рік народження: 1971

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Через спротив громадськості станом на початок 2024 року президент не підписав законопроєкт, а отже він лишається нечинним.

Згідно з аналітикою руху ЧЕСНО за 2019 рік Криворучкіна одна з нардепів-"слуг", котра є найменш опозиційною всередині фракції та підтримала найбільшу кількість законодавчих ініціатив партії.

У 2019 році була обрана депутаткою Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №32 (м.Кривий Ріг Дніпропетровської області). Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Доцент кафедри економіки та підприємництва у Київському національному економічному університеті ім.В.Гетьмана. У 1996 році почала працювати асистенткою у Криворізькому економічному інституті та пройшла шлях до доцента КНЕУ ім.В.Гетьмана.

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут (спеціальність “Біологія” з додатковою спеціальністю “Хімія”) та Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету (спеціальність “Економіка підприємства”. Кандидатка геологічних наук зі спеціальності “Економічна геологія”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань екологічної політики та природокористування

Посади у партіях

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу