Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №100 (Кіровоградська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

У 2015 році був заступником директора, а згодом очолив ПП “Тек Центр”, де працює дотепер. У 2008-2009 роках працював головним інженером ПП “ГРАДОТЕК”

Очолював філію “Новгородківський райавтодор” ДП “Кіровоградський облавтодор” ПАТ ДАК “Автомобільні дороги України” та КП “Трест зеленого господарства” Кропивницької міської ради.

З 2007 року обіймав посаду провідного спеціаліста інспекції державного технічного нагляду Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

Раніше працював на посаді інженера-конструктора технічного відділу АТ “Будмаш” та інженером з техніки безпеки у ТОВ "НВП “Евротек”.

Закінчив Кропивницький національний технічний університет за спеціальністю “Інженер з підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних, землерийних машин та обладнання” і Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю “Будівництво доріг та аеродромів”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань транспорту та інфраструктури
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу