Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Мурдій Ігор

Мурдій Ігор Юрійович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, мажоритарка 100, Кіровоградська область

Рік народження: 1982

Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №100 (Кіровоградська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

У 2015 році був заступником директора, а згодом очолив ПП “Тек Центр”, де працює дотепер. У 2008-2009 роках працював головним інженером ПП “ГРАДОТЕК”

Очолював філію “Новгородківський райавтодор” ДП “Кіровоградський облавтодор” ПАТ ДАК “Автомобільні дороги України” та КП “Трест зеленого господарства” Кропивницької міської ради.

З 2007 року обіймав посаду провідного спеціаліста інспекції державного технічного нагляду Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

Раніше працював на посаді інженера-конструктора технічного відділу АТ “Будмаш” та інженером з техніки безпеки у ТОВ "НВП “Евротек”.

Закінчив Кропивницький національний технічний університет за спеціальністю “Інженер з підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних, землерийних машин та обладнання” і Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю “Будівництво доріг та аеродромів”.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка 100
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ. Округ 100, Кіровоградська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу