Фото: Копанчук Олена

Копанчук Олена Євгенівна


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 189 округу (Хмельницька область) від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань бюджету.

З 2011 року - адвокатка, з 2019 року - засновниця та керівниця Адвокатського об’єднання “Копанчук та партнери”. Співвласниця та керівниця низки видобувних та енергетичних підприємств, физична особа-підприємиця з 2007 року.

У 2004-2008 роках працювала головною бухгалтеркою ЗАТ “Автопідприємство 2261”, з 2000 до 2004 - бухгалтерка акціонерного банку “Укоопспілка”. У 1997-2000 роках була бухгалтеркою на підприємствах: ПП “Вайн”, ТОВ “Іскра”, ТОВ “Прем'єрбудсервіс”.

Закінчила економічний факультет  у Подільському державному аграрно-технічному університеті та юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Магістр державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Кнопкодавка. Фігурантка антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань бюджету

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Посадовці «Сумихімпрому» переплатили через «прокладки» майже 3 млн грн за вапно

  • зловживання на безтендерних державних закупівлях: закупівля за завищеною ціною
  • владні зловживання: підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів