Фото: Скічко Олександр

Скічко Олександр Олександрович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 197 округу (Черкаська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Засновник продакшн-компанії “Stream Production”. З 2019 року - ведучий програми “Дивовижні люди” на ТРК “Україна”. У 2017 році був ведучим конкурсу “Євробачення”, церемонії Першої національної кінопремії “Золота дзиґа” та церемонії нагородження “Viva найкрасивіші”.

З 2015 року - ведучий програми “Зірковий шлях”, співведучий програми “Співай як зірка” на ТРК “Україна”, а також ведучий ранкового шоу “Let's go show” на радіо NRJ. 2012—2013 роки - автор ідеї, креативний продюсер і ведучий реаліті-шоу “Мачо не плачуть” (1 і 2 сезонів) на “Новому каналі”. Переможець третього фестивалю “Велика різниця” у дуеті із Валерієм Юрченком.

2010 року дійшов до фіналу шоу “Хвилина слави” (Москва). 2011 року був ведучим ранкового шоу “Добрий монінг” на телеканалі Муз-ТВ (Росія). Після чого став ведучим ранкового шоу “Підйом” на Новому каналі (2012—2013). 2009 року став фіналістом шоу “Україна має талант”. У 2006-2007 роках працював ведучим молодіжної програми “Teen show” на каналі “O-TV”.

Громадський діяч, співпрацює із благодійними фондами “Квітна”, “Таблеточки”, “ManusDei”, співзасновник фонду “Обираємо майбутнє разом”. У 2017 році взяв участь у художньому проекті “Коли картини заговорять”, озвучив віртуальний аудіогід для Національного Художнього музею України.

З 2017 року входить до складу Збірної журналістів України з футболу. Як актор знявся у двох фільмах.

Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю “міжнародна економіка”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури