Фото: Скічко Олександр

Скічко Олександр Олександрович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 197 округу (Черкаська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Засновник продакшн-компанії “Stream Production”. З 2019 року - ведучий програми “Дивовижні люди” на ТРК “Україна”. У 2017 році був ведучим конкурсу “Євробачення”, церемонії Першої національної кінопремії “Золота дзиґа” та церемонії нагородження “Viva найкрасивіші”.

З 2015 року - ведучий програми “Зірковий шлях”, співведучий програми “Співай як зірка” на ТРК “Україна”, а також ведучий ранкового шоу “Let's go show” на радіо NRJ. 2012—2013 роки - автор ідеї, креативний продюсер і ведучий реаліті-шоу “Мачо не плачуть” (1 і 2 сезонів) на “Новому каналі”. Переможець третього фестивалю “Велика різниця” у дуеті із Валерієм Юрченком.

2010 року дійшов до фіналу шоу “Хвилина слави” (Москва). 2011 року був ведучим ранкового шоу “Добрий монінг” на телеканалі Муз-ТВ (Росія). Після чого став ведучим ранкового шоу “Підйом” на Новому каналі (2012—2013). 2009 року став фіналістом шоу “Україна має талант”. У 2006-2007 роках працював ведучим молодіжної програми “Teen show” на каналі “O-TV”.

Громадський діяч, співпрацює із благодійними фондами “Квітна”, “Таблеточки”, “ManusDei”, співзасновник фонду “Обираємо майбутнє разом”. У 2017 році взяв участь у художньому проекті “Коли картини заговорять”, озвучив віртуальний аудіогід для Національного Художнього музею України.

З 2017 року входить до складу Збірної журналістів України з футболу. Як актор знявся у двох фільмах.

Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю “міжнародна економіка”.

У фінансовому звіті своєї виборчої кампанії не зазначив видатків на публічні заходи на кшталт концертів за участю зірок на свою підтримку, проте представники "ОПОРИ" зафіксували, як під час "Кварталфесту" ведучі неодноразово згадували кандидата. Також агітатори із символікою кандидата роздавали листівки за нього, а сам Скічко у цей час спілкувався з виборцями.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Приймальні Приймальні