Фото: Дубнов Артем

Дубнов Артем Васильович

Верховна Рада 9, Слуга народу, мажоритарка

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 213 округу (Деснянський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Головний лікар, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург у ТОВ “Клініка Дубнової “СтоматологіЯ”, до того працював лікарем-хірургом з 2008 року там само. Із 2013 року – запрошений професор у Міжнародному Університеті Каталонії (м.Барселона, Іспанія).

З 2017 року - президент Всеукраїнської громадської організації “Асоціація імплантологів України”. З 2013 року - директор Київського клубу міжнародної команди імплантологів International team for Implantology – ITI Study Club Ukraine.

Член Асоціації краніо-максилофаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, привілейований член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів, тренер та лідер професійної думки компанії Straumann, Швейцарія.

З 2014 року - учасник волонтерської ініціативи “Тризуб-дентал” - мобільна бригада стоматологів, що надає медичну допомогу українським бійцям, був лікарем-волонтером на Євромайдані.

Закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім.О.Богомольця за спеціальністю “стоматологія” та інтернатуру із загальної стоматології на базі Національної академії післядипломної освіти лікарів ім.П.Шупика.

Також закінчив магістерську програму з ортогнатичної хірургії у щелепно-лицевому відділенні медичного центру “Текнон”, м.Барселона (Іспанія) та у Міжнародному Університеті Каталонії (там само).

Стажувався як лікар у Данії, Словаччині та Іспанії. Також закінчив юридичний факультет Університету економіки та права “КРОК” за спеціальністю “господарське право” та Вінницький національний медичний університет за фахом “лікувальна справа”. Доктор філософії (Ph.D) у галузі медицини.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу. Округ 213, Київська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу