Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Майман Михайло

Майман Михайло Веніамінович

Рік народження: 1985

Опис політика

У 2022 році почав поширювати відео зі своєю нібито участю у битві за Київ та звільненням населених пунктів поблизу Макарова, однак за свідченнями його побратимів, відомо, що Майман займався мародерством і привласненням речей свого підрозділу, а не участю у безпосередніх бойових діях.

У вересні 2021 року заявив, що Ілля Кива замовив напад на нього в Туреччині, що не вдався. Цю версію частково підтвердив і сам нардеп від ОПЗЖ першим опублікувавши у себе в соцмережах повідомлення про "зламаний хребет" Маймана, що виявилось фейком. 

У травні 2021 року був затриманий поліцією за порушення правил дорожнього руху та чинив спротив діям правоохоронців.

У січні 2020 року в ресторані "Моссо", в Києві, сталася бійка між нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою та Найманом. Після цього ГПУ відкрила справу проти Киви. Пізніше Найман заявляв, що Кива пропонував йому гроші, щоб закрити справу.

У 2019 році балотувався у ВР як самовисуванець у 223 окрузі Києвської області, та не був обраний. 

У 2015 році Майман носив прізвище Помогайбо, він балотувався в депутати Васильківської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

За словами Наймана, співпрацював з Радикальною Партією Ляшка.

У 2013 році Михайло Веніамінович був затриманий київською міліцією. Його звинувачували в незаконній торгівлі шинами. Цю інформацію він підтвердив особисто в ефірі Scrypin.ua.

У 2014 - 2016 роки - Ветаран АТО. Під час служби на Донбасі Майман був заступником командира батальйону "Свята Марія" в Маріуполі та Бахмуті (Артемівську). Там  і в цей час Кива був першим заступником начальника Головного управління Національної поліції у Донецькій області за В’ячеслава Аброськина.

Прізвище від народження Помогайбо.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Закликаємо народних депутатів не підтримувати містобудівну реформу наосліп

Закликаємо народних депутатів не підтримувати містобудівну реформу наосліп

Громадські організації закликають депутатів не підтримувати у другому читанні законопроєкт №5655 (головний автор Олена Шуляк (“Слуга народу”), як...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу