Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Різник Олексій

Різник Олексій Романович

Львівська міська рада 8-го скликання: ЄС — список №26, округ 3

Рік народження: 1985

Опис політика

На місцевих виборах 2020 року обраний депутатом Львівської міської ради від партії “Європейська Солідарність”.

Різник є партнером бізнесмена і депутата Львівської міської ради Григорія Козловського, зокрема, представляв його на суді щодо позову Козловського на Українську Галицьку партію про захист честі, гідності та ділової репутації. Компанія Різника у 2019 році потрапила у будівельний інцидент. У 2020 році Офіс протидії рейдерства при Міністерстві юстиції скасував реєстрацію права власності доньки бізнесмена Григорія Козловського на львівські ринки “Підзамче” та “Винниківський”, які були віддані в іпотеку підприємствам Козловського та Різника

У 2019 році був довіреною особою кандидата в народні депутати України 9-го скликання Володимира Квурта.

У 2010-2015 роках був помічником позафракційного депутата Львівської обласної ради 6-го скликання Ігоря Грещука

Аадвокат. Голова ТОВ “Апарт-готель”, ТОВ “Вокзал”, ТОВ “Страч”, ТОВ “АВС 2017”, ТОВ “Актив-комплект”, ТОВ “Квестен”, ТОВ “Торговий дім “Марвел”, ТОВ “Крімсон корп”, ТОВ “Маріївка Грін Енерджі”, ПП “Галицький шлях”. Бенефіціар ТОВ “Дейлор консалт”, ТОВ “Львів-енергія”. 

Освіта вища. Юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті ім. І. Франка та Національному університеті “Одеська юридична академія”. Заслужений юрист України. Навчався на магістра банківської справи у Львівському банківському інституті. Здобув кваліфікацію магістра державного управління у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. 

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу