Фото: Кузик Петро

Кузик Петро Миколайович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2015 році обраний депутатом Київської міської ради від ВО "Свобода" в 29 окрузі (Троєщина).

Перший заступник голови (з питань бюджетної політики) постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Біографія Кузика на сайті Київської міської ради повідомляє, що депутат з 2014 року є бійцем окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ". У міжсесійний період Кузик пробув близько 15 ротацій в зоні АТО на передовій.

Є бенефіціаром ТОВ "Панський кошик", зареєстрованого в 2016 році, яке займається роздрібною торгівлею, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет.

З 04.2014 по 09.2014 року – Голова Деснянської районної державної адміністрації. У 2012-2014 роках був помічником-консультантом народного депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка.

Депутат 7-го скликання Київської міської ради, обраний від ВО "Свобода". У 2010-2014 роках депутат 6-го скликання Броварської міської ради від ВО "Свобода". 

Член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" з 2007 року. Керівник Київської міської організації ВО "Свобода".

З 2004 року по теперішній час, з перервами на державну службу, працює на посаді комерційного директора видавничого центру "Екслібріс". 

У 1998-2004 роках працював на підприємствах в галузі видавництва та поліграфії (ПП "Екслібріс", ТОВ "ТВК" Зовнішня реклама").  

Має дві вищі освіти, а саме, Академія водного транспорту, за спеціальністю "економіка і підприємництво", та Київський інститут інвестиційного менеджменту, за спеціальністю "інвестиційне управління".

Громадська приймальня: 02217, м. Київ, вул. М.Закревського, буд. 29-А (Деснянський район), телефон: 068-018-49-69. Керівник: Коваленко Сергій Миколайович.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "СОКІЛ СВОБОДИ" (ідентифікаційний код 39199803). Керівник: Андрійко Руслан Юрійович.

Помічники-консультанти: Коваленко Сергій Миколайович, Павлюк Дмитро Анатолійович, Попович Анатолій Миколайович, Поштар Віктор Дмитрович, Пульмановський Дмитро Сергійович.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Свобода"

Посади Посади

  • 15 квітня 2014 - 15 вересня 2014 Голова Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Деклараційні тіньовики Київради

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації