Фото: Княжицький Микола

Княжицький Микола Леонідович

Верховна Рада 9, ЄС, мажоритарка

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання від партії "Європейська Солідарність" як безпартійний за 116 округом (м.Львів). Член однойменної фракції. Член Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Народний депутат 8 скликання. Обраний 2014 року від партії “Народний Фронт” (№34 у списку). Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” під номером 11 у списку. У 2005 році був обраний членом Президії Політичної ради партії “Трудова Україна”. У 2002 році балотувався як безпартійний самовисуванець до Верховної Ради за округом №117 (Львівська область).

У 2013 році відкрив свій телеканал “Еспресо TV”, де також був ведучим. У 2008 році обіймає посаду головного директора телеканалу ТВі, був на ньому і ведучим. У 2002-2007 роках був співвласником компанії “Медіадім”, до якої входили телеканал “Тоніс” та “Газета 24”.

З 1999 до 2002 року був членом Нацради України з питань телебачення та радіомовлення. У 1998 році був президентом Національної телекомпанії України. З 1994 до 1999 року - президент телеканалу СТБ, також його ведучий, згодом - голова адміністративної ради каналу.

У 1992-1994 роках був директором Центру телевізійної творчості (програма “Вікна”). У 1989-1992 роках був кореспондентом, редактором та ведучим Держтелерадіо УРСР, згодом - України, Державної російської телерадіокомпанії, радянсько-канадської телерадіокомпанії “Міст”. Президент фонду “Суспільство”. Член Міжнародного пресового інституту (Австрія).

Закінчив факультет журналістики КНУ ім.Т.Г.Шевченка та факультет міжнародного права і бізнесу ІПО ЛНУ ім.І.Франка.

Потрапив до списку “Вороги преси–2012/2013” Національної спілки журналістів України.

Освіта

  • 1992
    Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, факультет журналістики
  • 2003
    Факультет міжнародного права і бізнесу Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: ЄС. Округ 116, Львівська область
    Обрано
  • 2014
    список №34
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ
    Обрано
  • 2012
    список №11
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування. Округ 117
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань культури і духовності
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань свободи слова та інформації
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 89,0%
прогули 11,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу