Фото: Кудлаєнко Сергій

Кудлаєнко Сергій Володимирович

Верховна Рада 8, ЄС, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 2

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання за 11 округом (Вінницька область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, був обраний від партії “Блок Петра Порошенка” (№63 у списку), заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№81 у списку) як безпартійний. Влітку 2013 року був виключений з виборчого списку за власним бажанням. У 2010 році був обраний до Вінницької обласної ради за списком партії “Фронт Змін”, також балотувався туди за мажоритарним округом.

З 2006 до 2014 року працював у Вінницькій міській раді спочатку головою управління торгівлі, громадського харчування і побуту, згодом - головою управління розвитку споживчого ринку та послуг. У 2003-2005 роках очолював відділення “Молодіжної партії України” у Вінниці.

З 1994 до 2006 року обіймав різні посади у комерційних підприємствах, з 2003 року - керівні.

Закінчив КНТЕУ за спеціальністю “облік та аудит”, НАДУ при Президентові України за фахом “державне управління”, Вінницький інститут економіки ТНЕУ (правознавство) та Технікум електронних приборів (м.Вінниця, радіоапаратобудування). Кандидат економічних наук.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 11, Вінницька область
    Не обрано
  • 2014
    список №63
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    список №81
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Не обрано
  • 2010
    список
    Вінницька обласна рада 6-го скликання: Фронт змін
    Не обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Вінницька обласна рада 6-го скликання: Фронт змін. Округ 55
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Кнопкодавство

Дізнатися більше
8 листопада 2018
Законопроект 9260
17 травня 2018
Законопроект 6027-д
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу