Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ткач Роман

Ткач Роман Володимирович

Івано-Франківська обласна рада 8-го скликання: ЄС — список №17, округ 3

Рік народження: 1962

Опис політика

народився 1962-05-22 року в селі Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, радник, ТОВ "Юридична компанія Моріс ГРУП", безпартійний, проживає в селі Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.

Балотування

  • 2020
    список №17, округ 3
    Івано-Франківська обласна рада 8-го скликання: ЄС — список №17, округ 3
    Обрано
  • 2019
    мажоритарка 84
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 84
    Не обрано
  • 2015
    мажоритарка 55
    Івано-Франківська обласна рада 7-го скликання: ЄС — мажоритарка 55
    Обрано
  • 2014
    список №88
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: ЄС — список №88
    Не обрано
  • 2012
    список №86
    Верховна Рада 7-го скликання: БАТЬКІВЩИНА — список №86
    Не обрано
  • 2007
    список №54
    Верховна Рада 6-го скликання, позачергові: НУНС — список №54
    Обрано
  • 2006
    Івано-Франківська обласна рада 5-го скликання
    Обрано
  • 2002
    мажоритарка 88
    Верховна Рада 4-го скликання: Блок "Наша Україна" — мажоритарка 88
    Обрано
  • 1998
    список №93
    Верховна Рада 3-го скликання: НРУ — список №93
    Не обрано
  • 1998
    мажоритарка
    Івано-Франківська обласна рада 3-го скликання — мажоритарка
    Обрано
  • 1994
    Тисменицька районна рада 2-го скликання
    Обрано
  • 1994
    мажоритарка
    Івано-Франківська обласна рада 2-го скликання — мажоритарка
    Обрано
  • 1990
    Тисменицька районна рада 1-го скликання
    Обрано

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах

Посади

  • 25 травня 2007 — 24 жовтня 2007
    Член Ради національної безпеки і оборони України
  • 4 лютого 2005 — 22 жовтня 2007
    Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
  • 15 липня 1995 — 15 квітня 2002
    Голова Тисменицької районної державної адміністрації
  • 15 червня 1994 — 15 липня 1995
    Голова виконавчого комітету Тисменицької районної ради
  • 15 травня 1992 — 15 липня 1995
    Голова Тисменицької районної ради
  • 15 березня 1990 — 15 травня 1992
    Голова виконавчого комітету Ямницької сільради (Тисменицький район Івано-Франківської області)

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу