Фото: Мепарішвілі Хвича

Мепарішвілі Хвича Нодарович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання по 90 округу (м.Біла Церква) від партії "Європейська Солідарність" як безпартійний.

Народний депутат Верховної Ради 8 скликання. Обраний від “Народного Фронту” (№78 у списку) як член партії. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету. Став народним депутатом у квітні 2016 року. Голова ГО “Грузинське земляцтво у місті Києві”.

У 2015-2016 роках працював радником голови Київської ОДА. У жовтні 2015 року балотувався до Київської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка” за мажоритарним округом (м.Біла Церква). У 2015 році очолював у Київській обласній раді 6 скликання фракцію “Народний Фронт”.

У 2010-2015 роках був депутатом Київської обласної ради 6 скликання від партії “Фронт Змін” , був головою комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму, членом комісії з виділення адресної одноразової матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися e складних життєвих обставинах.

У 2010-2016 роках був першим заступником генерального директора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду м. Києва “Плесо”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№141 у списку) як безпартійний. До 2013 року був членом партії “Фронт Змін”.

Закінчив Тбіліський університет фізичної культури, Київський міжнародний університет фінансів, Київський інститут управління та підприємництва та ЛРІДУ НАДУ при Президентові України.

Кнопкодав.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 21 квітня 2016 - 29 серпня 2019 Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Гребньова Лариса Вікторівна
  • Григорʼєв Андрій Валерійович
  • Круць Тетяна Юріївна
  • Піддубна Аліна Володимирівна

На громадських засадах