Фото: Курячий Максим

Курячий Максим Павлович

Верховна Рада 8, ЄС, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 15

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 25 округом (м.Дніпро).

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” за 25 округом (м.Дніпро), був членом партії. Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів та запобігання правопорушень на митниці Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Заступник голови депутатської фракції БПП.

У 2015 році балотувався на посаду Дніпровського міського голови від “БПП “Солідарність”. У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” за тим же округом, був членом партії.

У 2010 році був обраний до Дніпропетровської міської ради від ВО “Батьківщина” другим номером у списку, був головою міської партійної організації та головою фракції ВО “Батьківщина”. У 2013 році вийшов з фракції та приєднався до фракції партії ВО “Демократи”.

У 2010-2014 роках був помічником народних депутатів 6 скликання від БЮТ Юрія Трегубова та Гарегіна Арутюнова на платній основі.

У 2006-2010 роках був заступником голови виконавчого комітету Чечелівської районної у місті Дніпрі ради. У 2001-2006 роках - юрисконсульт, згодом - завідувач відділу правового забезпечення тої ж ради.

Закінчив ДНУ ім.О.Гончара за спеціальностями “правознавство” та “державна служба”.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 25, Дніпропетровська область
    Не обрано
  • 2015
    мажоритарка
    Дніпровська міська рада - голова, 2015: ЄС
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС. Округ 25
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина. Округ 25, Дніпропетровська область
    Не обрано
  • 2010
    список
    Дніпровська міська рада 6-го скликання: Батьківщина
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики

Кнопкодавство

Дивитись усі 15
7 лютого 2019
Законопроект 6746
7 лютого 2019
Законопроект 9310
5 лютого 2019
5 лютого 2019
5 лютого 2019
20 грудня 2018
Законопроект 9355-5
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу