Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Марченко Олександр

Марченко Олександр Олександрович

Рік народження: 1965

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Свобода” за округом №90 (м.Біла Церква Київської області) як член партії. Голова підкомітету з питань будівництва та архітектури Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Є позафракційним депутатом.

Брав участь у Євромайдані. У 2014 році брав участь у бойових діях в АТО, отримав поранення. До та після цього був волонтером в АТО. Є учасником комбатантського об’єднання “Легіон Свободи”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради від ВО “Свобода” за тим же округом. З 2012 року - голова Київської обласної організації ВО “Свобода”.  

У 2010 році був обраний депутатом Білоцерківської міської ради за списком ВО “Свобода”. Був головою фракції ВО “Свобода” та заступником голови комісії з економічних реформ, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

Член ВО “Свобода” та голова Білоцерківської міської партійної організації з 2008 року. У 2002 році був обраний депутатом Білоцерківської міської ради за округом №40, був членом комісії з питань соціально-економічного розвитку.

Засновник та керівник БФ Олександра Марченка, голова КОО Федерації роботодавців гірняків України, керівник Федерації боксу міста Біла Церква, керівник та засновник Білоцерківської міської ГО “Спортивний клуб “Каменяр”.

З 2006 року - голова правління ТДВ “Білоцерківський кар’єр” (був його власником ще з 1990-х років), з 1994 року був власником та керівником ПП “Каменяр”. До того працював головним інженером, інженером-диспетчером, старшим прорабом, прорабом, майстром та каменярем у приватних та державних будівельних підприємствах.

Закінчив МАУП за спеціальністю “менеджмент організацій” та Київський будівельний технікум за фахом “інженер-будівельник”.

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 8
 • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
  Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 8
 • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
  Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

 • Період не вказано
  Член Політичної Ради Партії СВОБОДА

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу