Фото: Медуниця Олег

Медуниця Олег Вячеславович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 9

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 157 округу (м.Суми) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Народний Фронт” за округом №157 (м.Суми) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Зараз є членом партії “Народний Фронт”.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від партії ВО “Батьківщина” як безпартійний за тим же округом. Був членом партії “За Україну!”. З 2010 до 2012 року обіймав посаду голови Сумської обласної громадської організації “Бюро аналізу політики”. У 2008 році короткий час був радником голови Сумської ОДА.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання за списком Блоку Юлії Тимошенко номером 324 як член партії “Реформи і порядок”. З 2006 до 2008 року - начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю Чернігівської ОДА. У 2006 році балотувався до Сумської обласної ради за списком Громадського блоку “НІЧНИЙ ДОЗОР”.

У 2005-2006 та у 2008-2010 роках був заступником голови Сумської ОДА. З 2002 до 2006 року був головою ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”. У 2004 році брав участь у протестах сумських студентів проти об’єднання кількох місцевих ВНЗ та проти голови ОДА Володимира Щербаня, був членом громадянського руху “Чиста Україна”.

2000-2001 роки - голова виконавчого комітету Сумської обласної організації партії “Реформи і порядок”. У 1999-2005 роках був спочатку головою, а згодом - заступником голови Сумського обласного комітету молодіжних організацій. З 1998 до 2000 року був головою Спілки Української Молоді “Сумщина”, з 1991 року - її засновник.

У 1994-1998 роках був депутатом Сумської міської ради. З 1994 до 2001 року був членом Конгресу Українських Націоналістів, у 1998-2001 роках - голова Проводу Сумської обласної організації партії. З 1993 до 1999 року працював вчителем географії та біології. Брав участь у “Революції на граніті” у 1990 році.

Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім А.С.Макаренка за спеціальністю “географія і біологія” та НАДУ при Президентові України за фахом “управління суспільним розвитком”.

Кнопкодав.

Освіта

  • Національна академія державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком»
  • 1993
    Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка, «Географія і біологія»

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 157, Сумська область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ. Округ 157
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина. Округ 157, Сумська область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: БЮТ
    Не обрано
  • 2006
    мажоритарка
    Сумська обласна рада 5-го скликання: Громадський блок "НІЧНИЙ ДОЗОР"
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань бюджету

Кнопкодавство

Дивитись усі 9
28 лютого 2019
23 листопада 2018
Законопроект 9000
20 листопада 2018
Законопроект 8380
20 листопада 2018
Законопроект 8380
20 листопада 2018
Законопроект 8329
11 липня 2018
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 88,0%
прогули 12,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу