Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Козир Сергій

Козир Сергій Вʼячеславович

Рік народження: 1984

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Того ж року підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій. 

З 1 березня 2021 року голова Херсонської обласної державної адміністрації.

3 грудня 2020 року став тимчасовим в.о. керівника Херсонської ОДА, замінивши на цій посади Юрія Гусєва.

З 5 вересня 2019 по 1 березня 2021 року — заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань регіонального розвитку, інфраструктури та екології. 

У серпні — вересні 2019 року — радник патронатної служби Херсонської обласної державної адміністрації.

У 2018 році -  був кандидатом на посаду керівника експертної групи з питань зовнішньої енергетичної політики, європейської та євроатлантичної інтеграції у Міністерство енергетики і вугільноі промисловості Украіни, Дніпропетровська область. 

У 2017 році - був кандидатом на посаду керівника експертної групи з питань зовнішньої енергетичної політики, європейської та євроатлантичної інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, у Міністерство енергетики і вугільноі промисловості Украіни, Дніпропетровська область. 

У вересні — грудні 2017 року — начальник зміни, шахтоуправління "Дніпровське", "ДТЕК Павлоградвугілля", Павлоград, у грудні 2017 — березні 2019 року — начальник дільниці.

У квітні — липні 2017 року — директор Шахти ім. Калініна, у липні — серпні 2017 року — в.о. технічного директора — 1-го заступника генерального директора управління державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія", м. Донецьк.

З 2004 року по 2015 працював на одному із підрозділів "Шахтоуправління "Трудівське" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія". 

Освіта

2014 року закінчив заочно Донецький національний університет, "Правознавство", бакалавр з правознавства.

У 2009 році заочно закінчив Державний вищий навчальний заклад Донецький національний технічний університет, спеціаліст з фінансів.

У вересні 2002 — грудні 2007 — навчався у Донецькому національному технічному університеті, спеціалізація "Розробка родовищ корисних копалин", магістр з розробки родовищ корисних копалин.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

Нещодавно міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив, що завдяки його домовленостям з компанією Meta за згадування про полк "Азов"...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу