Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Козак Тарас

Козак Тарас Мирославович

Рік народження: 1970

Опис політика

Депутат Київської міської ради 9 скликання від партії “Голос”, засновник та президент інвестгрупи “Універ”. 

У 2024 році увійшов до складу тимчасової комісії з питань метрополітену, яка вивчає аварію у тунелі поблизу станції “Деміївська”.

У 2020 році був обраний до Київської міської ради 9 скликання від партії “Голос”, як безпартійний. Член постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Згідно з декларацією за 2020 рік, дохід у звітному році отримував у вигляді дивідендів від компанії з управління активами Універ Менеджмент, від незалежної професійної діяльності, від ОВДП (облігацій внутрішньої державної позики), а також від дивідендів компаній, цінними паперами яких володіє.

У 2019 році невдало балотувався до Верховної Ради 9 скликання від партії “Голос”, як мажоритарник у 211 виборчому окрузі (Голосіївський район Києва). Отримав 12,47% підтримки виборців і посів третє місце.

У 2018 році СБУ приходила з обшуками до Козака як голови інвесткомпанії “Універ”, згодом правоохоронці наклали арешт на банківський рахунок компанії. За версією слідства компанія могла брати участь у відмиванні коштів, отриманих злочинним шляхом. Утім сам Козак звинувачення відкидав і заявляв про політичну вмотивованість обшуків.

З 2015 до 2019 року був керівником громадської ради Мінфіну. Також є членом Стратегічної групи при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У 2014 році невдало балотувався до Верховної Ради 8 скликання від Української республіканської партії як мажоритарник у 167 виборчому окрузі (Тернопільська область), програвши вибори кандидату від БПП Олегу Барні.

У тому ж році був учасником Революції гідності, ініціював та координував будівництво барикади на Володимирському узвозі.

У 2012 році невдало балотувався до Верховної Ради 7 скликання як безпартійний самовисуванець у 167 виборчому окрузі (Тернопільська область). 

У тому ж році за пропозицією Левка Лук'яненка став членом Української республіканської партії та зайняв посаду заступника голови партії. 

З 1996 до 2006 року був заступником голови правління “УніверБанку”.

У 1995 році став засновником інвестиційної компанії “Універ”.

У 1992 році закінчив Московський державний університет імені М.В. Ломоносова за спеціальністю "Прикладна математика". У 2016 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління".

Народився 1 травня 1970 року у місті Дрогобич Львівської області.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Київ з водою та енергодецентралізацією, але без години запитань до КМДА

Київ з водою та енергодецентралізацією, але без години запитань до КМДА

Розподілення електропостачання та спільне виробництво електричної та теплової енергії у різних локаціях — головний фокус Концепції відновлення та підви...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу