Фото: Кутовий Тарас

Кутовий Тарас Вікторович


Опис політика

Міністр аграрної політики та продовольства у складі уряду Володимира Гройсмана з 2016 до 2018 року. У 2014 році був обраний народним депутатом 8 скликання за 151 округом (Полтавська область) від “Блоку Петра Порошенка” як безпартійний. Був головою Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від партії “УДАР” за тим же округом, був членом партії. Був першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У 2011-2012 роках був керуючим директором “Представництва “А1 Глобал Холдінгс Лімітед”. 2010-2011 роки - президент ЗАТ “Компанія “Райз”. З 2008 року - член ГО “Всеукраїнське об’єднання “Спілка Спасіння Села”, з 2012 року - голова її Наглядової Ради. У 2004-2009 роках був фінансовим директором ЗАТ “Інвестиційна компанія ХХІ століття”

З 2004 до 2013 року був членом правління Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”. У 1999-2004 роках був його фінансовим директором. У 1998-1999 роках працював заступником головного аудитора проектів і програм регіональних відділень міжнародного фонду “Відродження”.

Закінчив Національну академію СБУ України за спеціальністю “правознавство (зі знанням англійської мови)”, КНЕУ ім.В.Гетьмана за фахом “міжнародна економіка” та Міжнародний інститут менеджменту (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності). Має ступінь МВА, кандидат економічних наук. Входив у рейтинги найкращих фінансистів України.


Освіта

  • 1997 Національна академія Служби безпеки України
  • 1998 Київський національний економічний університет
  • 2002 Міжнародний інститут менеджменту

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 14 квітня 2016 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 14 квітня 2016 Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Посади Посади

  • 14 квітня 2016 - 23 травня 2017 міністр аграрної політики та продовольства

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії БПП

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Жовніренко Павло Григорович
  • Змій Юрій Мирославович
  • Панченко Марина Олександрівна
  • Руроєва Лілія Олександрівна
  • Рязанов Володимир Володимирович
  • Філіпенко Костянтин Антонович

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах