Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Кнопкодавство: 3
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 60 округом (Донецька область). Член депутатської групи "За майбутнє".

Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” за округом №60 (Донецька область), був членом партії. Секретар Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

Був членом фракції "Блок Петра Порошенка", у червні 2019 року вийшов з неї і став позафракційним депутатом. Перший заступник голови правління ГО “Народно-патріотичний союз Донбасу”.

У 2010 році був обраний депутатом Волноваської міської ради 6 скликання від “Фронту Змін” за 9 мажоритарним округом, був членом партії.

Працював юристом у КФГ “Практика”, був приватним підприємцем.

Закінчив Донецький Національний Університет за спеціальністю “міжнародні відносини” та НЮА ім.Я.Мудрого за фахом “правознавство” (судово-прокурорська спеціалізація).

Кнопкодав. Фігурант антикорупційного розслідування. Хоча особисто і не був присутній на святковій лінійці, але передав подарунки першокласникам округу.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 60, Донецька область
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС. Округ 60
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Волноваська міська рада 6-го скликання: Фронт змін
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 18 червня 2019 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • 27 листопада 2014 — 18 червня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Група "За майбутнє"
  • 29 серпня 2019 — ...
    Група "За майбутнє"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

Кнопкодавство

Дізнатися більше
7 лютого 2019
Законопроект 6746
23 листопада 2018
Законопроект 9260
12 липня 2018
Законопроект 7441
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 95,0%
прогули 5,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Дмитро Лубінець не відобразив витрати на концерт Ольги Полякової у фінансовому звіті

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Контрабанда можливо стала справжньою причиною переводу Іллі Киви з посади заступника начальника МВС Донецької області

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу