Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Артюшенко Ігор

Артюшенко Ігор Андрійович

Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: ЄС — мажоритарка 75

Рік народження: 1984

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” по округу №75 (м. Запоріжжя). Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

23 липня 2016 очолив Запорізьку територіальну організацію партії “Блок Петра Порошенка”. У 2013-2014 роках був активістом запорізького Євромайдану. З 2012 по 2013 був одним з лідерів антикорупційного руху "Стоп-відкат". У 2012 році стає координатором громадського руху ЧЕСНО у Запорізькій області.

З 2009 по 2012 рік був головою Запорізької обласної молодіжної організації “Небо”. З 2006 по 2009 рік був членом ВО "Свобода", заступником голови обласної організації зі зв'язків з громадськістю. У 2007 році балотувався до Верховної Ради за списком ВО “Свобода”.

Працював головним редактором газети “Українська справа. Запоріжжя”, менеджером у медичній сфері, медбратом. Закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю “лікар” та Запорізький Національний Університет за фахом “управління фінансово-економічною безпекою”.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка 75
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: ЄС — мажоритарка 75
    Обрано
  • 2007
    Верховна Рада 6-го скликання, позачергові: СВОБОДА
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Помічники

Верховна Рада 8

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу