Фото: Тимошенко Юрій

Тимошенко Юрій Володимирович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, мажоритарка

Опис політика

У 2019 році балотувався на посаду Президента України як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8-го скликання, обраний від партії "Народний Фронт" за 88 виборчим округом (Івано-Франківська область), увійшов до фракції “Народного Фронту” у парламенті. Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

17 січня 2019 року був виключений з фракції за “втрату зв’язку із депутатською фракцією, неодноразове порушення дисципліни, ігнорування рішень депутатської фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань”. Неформальною причиною виключення народний депутат Леонід Ємець назвав бажання Тимошенка балотуватися у президенти.

Ще з кінця 1980-х років був співзасновником товариства “Меморіал”, активістом “Української Гельсінської спілки”, членом Коломийської станиці братства вояків ОУН-УПА, після Євромайдану став членом “Народної самооборони Коломийщини”.

З травня 2014 року — гвардієць Першого батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького Національної Гвардії України. До цього працював експедитором, маляром-висотником, робітником. Закінчив Івано-Франківське кооперативне професійно-технічне училище за спеціальністю “продавець-консультант”.

Заявив, що кошти на заставу у ЦВК йому позичили друзі-фермери, гроші він має згодом повернути, буде це робити після продажу власного майна. Юлія Тимошенко та її команда звинуватили Юрія Тимошенка в тому, що він технічний кандидат і заставу за нього сплатили провладні депутати.

Офіційна передвиборча програма кандидата.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 88, Івано-Франківська область
    Не обрано
  • 2019
    Президент України, 2019: самовисування
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ. Округ 88
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 17 січня 2019 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • 27 листопада 2014 — 17 січня 2019
    Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 83,0%
прогули 17,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу