Фото: Луценко Ірина

Луценко Ірина Степанівна


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 15 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань екологічної політики та природокористування. Членкиня Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народна депутатка 8 скликання. Обрана у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№70 у списку) як безпартійна. Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов'язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

Заступниця голови депутатської фракції БПП. 3 квітня 2017 року президент Петро Порошенко призначив її своєю представницею у Верховній Раді. Звільнена з цієї посади у травні 2019 року.

У 2012 році була обрана депутаткою Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№18 у списку) як безпартійна.

У 2005-2012 роках обіймала керівні посади у комерційних підприємствах. У 2004-2005 роках була начальницею відділу Головного офісу НАСК “Оранта”, з 1994 до 2004 років - спочатку заступниця начальника відділу у Рівненському обласному управлінні АМКУ, далі - начальниця відділу у Київському обласному управлінні.

З 1991 до 1994 року була провідною спеціалісткою управління економіки Рівненського обласного виконавчого комітету. У 1988-1991 роках була інженеркою-програмісткою в АСУ СКТБ ВСНПО “Союзучприбор”.

Закінчила НУ “Львівська Політехніка” за спеціальністю “прикладна математика” та Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне) за фахом “облік і аудит”.

Кнопкодавка.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 4 лютого 2015 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • 27 січня 2015 - 4 лютого 2015 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань екологічної політики та природокористування
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Верховна Рада 8
  • 27 січня 2015 - 29 серпня 2019 Комітет у закордонних справах

Посади Посади

  • 3 квітня 2017 - 17 травня 2019 Представниця Президента України у Верховній Раді

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії ЄС

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Юрій Луценко, ймовірно , лобіював фірму, в якій працювала дружини щодо надання МВС послуг з телекомунікації

  • владні зловживання: надання преференцій при виконанні службових обовʼязків

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Калашник Ольга Анатоліївна
  • Крижанівський Олександр Миколайович
  • Кудряшова Ольга Вʼячеславівна
  • Легенька Марина Миколаївна

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Коніжай Роман Омелянович
  • Павлюк Ольга Миколаївна
  • Сарган Лариса Миколаївна
  • Стопченко Максим Іванович