Фото: Зуб Валерій

Зуб Валерій Олексійович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 209 округу (Чернігівська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

У 2015 році балотувався до Чернігівської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” по 58 округу (м.Чернігів) як безпартійний. У 2014 році балотувався до Верховної Ради 8 скликання по 209 округу (Чернігівська область) як безпартійний самовисуванець. 

У 2006-2015 роках - депутат Чернігівської обласної ради 5 та 6 скликань, був головою постійної комісії з питань охорони здоров‘я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Чернігівської обласної ради. У 2006 році був обраний за списком Блоку Юлії Тимошенко, у 2010 - від "Партії регіонів". У 2002 році був обраний депутатом Чернігівської міської ради за мажоритарним округом.

З 2015 - по теперішній час – головний лікар КЛПЗ “Чернігівський обласний онкологічний диспансер”, з травня 2019 після автономізації закладу – генеральний директор КНП “Чернігівський медичний центр сучасної онкології”. 

Головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності “Онкологія” Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА. Доцент кафедри «Оздоровлення та реабілітація» Чернігівського національного технологічного університету.

Із 1997 року розпочав трудову діяльність у Чернігівському обласному онкологічному диспансері (лікар онкогінеколог, завідувач поліклінічного відділення). Стажувався в медичних закладах Канади, Польщі, Франції.

Отримав Членство Європейської та Міжнародної асоціації онкогінекологів. Лікар вищої кваліфікаційної категорії з онкогінекології та з організації й управління охороною здоров’я.

З 2004 року є головою Чернігівської міської громадської організації “Чернігівська федерація молодих медиків”. Із 2002 року є Головою осередку Всеукраїнської федерації молодих медиків у Чернігівській області.

Закінчив Українську медичну стоматологічну академію (м.Полтава) за спеціальністю “лікувальна справа” та Чернігівський державний технологічний університет за фахом “державна служба”. Пройшов інтернатуру на базі Чернігівського міського пологового будинку. Кандидат медичних наук. Заслужений лікар України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Повʼязані публікації