Фото: Величкович Микола

Величкович Микола Романович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 19 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Народний депутат 8 скликання. Обраний від партії “Народний Фронт” (№40 у списку). Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

З 26 лютого 2014 року - заступник керівника МВС Арсена Авакова. Під час Євромайдану - заступник керівника загонів “Самооборони Майдану” Андрія Парубія.

У 2010 році балотувався до Львівської обласної ради від партії “Наша Україна”, округ № 11 (м. Самбір).

У 1998 році був кандидатом у народні депутати України від блоку “Менше слів”, № 18 у списку, також балотувався до Львівської міської ради від Соціал-Національної партії України за мажоритарним округом. До 2004 року був членом спочатку СНПУ, яка згодом перетворилась на ВО “Свобода”.

З 1999 до 2014 року працював спочатку викладачем, а згодом - старшим викладачем кафедри боксу, фехтування та національних єдиноборств Львівського державного інституту фізичної культури, до того - спеціалістом в різних департаментах Львівської міської ради, радником з молодіжних питань львівського регіонального фонду “Молода Україна”. Президент ГО “Федерація рукопашу гопак України”.

Закінчив ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю “історія” та аспірантуру Львівського державного інституту фізичної культури.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Посади Посади

  • 15 березня 2014 - 12 листопада 2014 Заступник міністра внутрішніх справ

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

За строковим трудовим договором за сумісництвом

  • Шипілов Леонтій Миколайович

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Кішка Іван Васильович
  • Сулима Іван Любомирович

На громадських засадах