Фото: Немиря Григорій

Немиря Григорій Михайлович

Верховна Рада 9, Батьківщина, №8 у списку, Заступник Голови партії Батьківщина

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Прогульництво

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 8 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Народний депутат 8 скликання від ВО “Батьківщина” (№7 у списку), голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Заступник голови партії ВО “Батьківщина”. Член МФО “Рівні можливості”.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” 7 номером у списку як член партії. Обіймав посаду голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко 46 номером у списку як член партії. З 2007 до 2010 року працював віце-прем’єр-міністром з європейської інтеграції в уряді Юлії Тимошенко.

У 2006 році був обраний народним депутатом 5 скликання від БЮТ 46 номером у списку як безпартійний. Обіймав посаду голови підкомітету з питань євроінтеграції та євроатлантичного співробітництва Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, був також заступником голови фракції БЮТ.

З 2001 до 2005 року обіймав посаду голови Міжнародного фонду “Відродження”. Також був директором Центру європейських та міжнародних досліджень ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка, головним редактором журналу “Нова безпека”. Викладав в Інституті політичних досліджень у Бордо, Коледжі НАТО в Римі.

З 1998 до 2008 року був завідувачем кафедри європейської інтеграції у НАДУ при Президентові України. 1996-1998 роки - проректор НаУКМА. У 1996 році був доцентом кафедри політології Донецького національного університету. З 1993 до 1996 року був докторантом Інституту соціології НАН України.

У 1992-1996 роках керував Центром політологічних досліджень при Донецькому національному університеті. 1990-1991 роки - доцент Донецької державної академії управління. З 1988 до 1992 року працював доцентом кафедри української історії та етнополітики ДонНУ, був віце-президентом регіональної асоціації молодих істориків і політологів.

Член-кореспондент “Центру стратегічних і міжнародних досліджень” (CSIS, Вашингтон, США), член “Міжнародного інституту стратегічних досліджень” (IISS, Лондон, Велика Британія) і дорадчої ради з Центральної і Східної Європи Freedom House.

Закінчив Донецький національний університет за спеціальністю “історія”. Кандидат історичних наук.

Фігурант антикорупційних розслідувань щодо податкових зловживань.

Освіта

Балотування

  • 2019
    список №8
    Верховна Рада 9-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2014
    список №7
    Верховна Рада 8-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2012
    список №7
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: БЮТ
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 23 листопада 2007
    Блок Юлії Тимошенко

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 14 червня 2007
    Комітет у закордонних справах
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 68,0%
прогули 32,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади

  • 18 грудня 2007 — 11 березня 2010
    Віце-прем'єр-міністр

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Заступник Голови партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Член Президії Політичної ради партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії Батьківщина

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Народний депутат Немиря не вніс бізнес дружини у декларацію 2014 року

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

"Батьківщина" незаконно використовувала персональні дані осіб для фінансування партії

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання
  • порушення вимог щодо фінансування політичних партій політична корупція

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу