Фото: Нечаєв Олександр

Нечаєв Олександр Ігорович

Верховна Рада 8, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, №1 у списку, Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 8
  • Прогульництво

Опис політика

Депутат Верховної Ради 8 скликання, обраний від партії “Опозиційний Блок” (№26 у списку) як безпартійний. Член Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва, член Спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації. Член постійної делегації України у Парламентській асамблеї країн ГУАМ.

У 2015 році балотувався до Миколаївської обласної ради від “Опозиційного блоку” як перший кандидат. У 2012 році був обраний до Верховної Ради 7 скликання за 9 мажоритарним округом від “Партії регіонів” як член партії. 8 квітня вийшов з фракції “Партії регіонів”, до кінця каденції був позафракційним.

З 2010 до 2014 року очолював державну холдингову компанію “Титан України”. У 2007-2010 роках був головою правління заводу “Кримський Титан” (м.Армянськ, АРК). Очолював Організацію роботодавців хімічної промисловості Автономної Республіки Крим. З 2003 до 2007 року обіймав керівні посади в інших комерційних підприємствах.

До того працював науковим співробітником в Інституті фізичних і прикладних проблем НАН України, а також інженером та провідним конструктором на заводі “Арсенал” (м.Київ).

Закінчив приладобудівний факультет НТУУ “КПІ”. Кандидат економічних наук. Лауреат премії “Людина року-2011” у номінації “Промисловець року”.

Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2015
    список №1
    Миколаївська обласна рада 7-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
    Не обрано
  • 2014
    список №26
    Верховна Рада 8-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 9, Автономна Республіка Крим
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 8 квітня 2014 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 8 квітня 2014
    Партія регіонів

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Кнопкодавство

Дивитись усі 8
20 грудня 2018
Законопроект 9425
20 грудня 2018
Законопроект 9425
20 грудня 2018
14 березня 2018
Законопроект 6070
6 грудня 2017
Законопроект 4952
13 квітня 2017
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 70,0%
прогули 30,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу