Фото: Павленко Ростислав

Павленко Ростислав Миколайович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 18 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

До 2015 року - народний депутат 8 скликання, був обраний за списком партії “Блок Петра Порошенка” (№22 у списку) як безпартійний. Був заступником голови Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції.

У 2015 році склав мандат, ще наприкінці 2014 року став заступником голови Адміністрації Президента, а у 2018 році був призначений директором Національного інституту стратегічних досліджень. З липня 2014 року - позаштатний радник Президента України. У 2012 році був обраний до Верховної Ради 7 скликання від партії “УДАР” (№ 34 у списку), був членом партії.

У 2011 році був заступником головного редактора журналу “Український тиждень”. З 2010 до 2012 року - докторант НаУКМА, доцент кафедри політології НаУКМА. У 2009-2010 роках був керівником Служби аналізу та оперативного реагування Секретаріату Президента України. 2008 рік - консультант у партії “Фронт Змін”.

З 2008 до 2009 року працював директором Інституту соціальних стратегій. У 2005-2006 роках був керівником Головної аналітичної служби, а у 2006-2008 роках - Служби ситуативного аналізу Секретаріату Президента України. З 2000 до 2007 року у різні часи - старший викладач, доцент, завідувач кафедри політології НаУКМА.

У 2002 році брав участь у парламентській кампанії “Команди Озимого Покоління”. 2002-2005 роки - помічник-консультант на громадських засадах народного депутата від блоку “Наша Україна” Івана Васюника.

З 1998 до 2002 року був керівником аналітичного відділу, директором ГО “Міжнародний інститут порівняльного аналізу”. У 1998 році був помічником-консультантом народного депутата України та коментатором радіо “Свобода”. З 1996 до 1998 рік - експерт з питань політики Асоціації молодих українських політологів та політиків.

Закінчив НаУКМА за спеціальністю “політологія” та Центрально-Європейський університет (м.Будапешт, Угорщина) також за фахом “політологія”. Кандидат політичних наук, доцент.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 14 січня 2015 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань освіти, науки та інновацій
  • Верховна Рада 7
  • 25 грудня 2012 - 19 червня 2014 Комітет з питань науки і освіти
  • 19 червня 2014 - 27 листопада 2014 Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Посади Посади

  • 26 грудня 2014 - 15 липня 2018 Заступник Глави Адміністрації Президента України

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Кордун О О
  • Лєбєдєва Ю О
  • Онищук С С
  • Соколовський Б І

На громадських засадах

Статуси помічника