Фото: Развадовський Віктор

Развадовський Віктор Йосипович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • Зразкова відвідуваність ВР
    Зразкова відвідуваність ВР
  • Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання за 67 округом (Житомирська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний за 67 округом (Житомирська область) як безпартійний самовисуванець, голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. У 2014-2016 роках був членом депутатської групи “Воля Народу”, з 2017 року - член групи “Партія “Відродження”.

У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання за тим же округом як безпартійний самовисуванець. Був першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Увійшов до складу фракції “Партії регіонів”, з якої вийшов 20 лютого 2014 року та за кілька днів приєднався до групи “Суверенна Європейська Україна”.

У 2010-2012 роках був депутатом Житомирської обласної ради за списком Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії “За добробут та соціальний захист народу” як безпартійний. Був головою фракції цієї партії. У 2010 році балотувався на посаду Житомирського міського голови.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання від блоку “КУЧМА” 5 номером у списку як безпартійний. У 2006 році балотувався до Верховної Ради 35 номером за списком Народного блоку Литвина як член Народної партії.

Того ж року балотувався на посаду Житомирського міського голови. У 1998 та 2002 роках був обраний депутатом Верховної Ради 3 та 4 скликань за 69 округом (Житомирська область) як самовисуванець.

З 2010 до 2012 року працював заступником начальника Департаменту ДАІ МВС України, начальником 2 управління. У 2009-2010 роках був начальником Департаменту транспортної міліції МВС України.

2008-2009 роки - в.о. начальника та начальник УМВС України у Харківській області. З 2006 до 2008 року був радником спочатку міністра внутрішніх справ України, згодом - голови Державної податкової адміністрації України.

У 2006 та 1998 роках обіймав керівні посади у Державній податковій адміністрації України. До того обіймав керівні посади у ГУМВС України у місті Києві (переважно в ДАІ), на початку кар’єри працював державним автоінспектором, інспектором, старшим інспектором.

Закінчив КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство”. Доктор юридичних наук. Генерал-полковник міліції. Учасник бойових дій в Афганістані, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, пізніше відкликав свій голос.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Житомирська міська рада - голова 2010
    Не обрано
  • 2010
    список
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: КУЧМА
    Не обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Народний блок Литвина
    Не обрано
  • 2006
    мажоритарка
    Житомирська міська рада - голова 2006
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування
    Не обрано
  • 1998
    мажоритарка
    Верховна Рада 3-го скликання: самовисування
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 6 грудня 2016 — 24 лютого 2017
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 20 лютого 2014 — 27 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 20 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • 24 лютого 2017 — 29 серпня 2019
    Група "Партія "Відродження"
  • 27 листопада 2014 — 6 грудня 2016
    Група "Воля народу"
  • Верховна Рада 7
  • 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Суверенна європейська Україна"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 79,1%
прогули 20,9%
Останнє оновлення: 19 лютого 2019

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 4

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу