Фото: Мандзій Сергій

Мандзій Сергій Володимирович

Верховна Рада 9, Слуга народу, №136 у списку

Опис політика

З 6 грудня 2019 року - народний депутат 9 скликання, 136 номер у списку партії “Слуга народу”, член однойменних партії та фракції. 

Член комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

У 2015 році балотувався на посаду Хмельницького міського голови від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” як безпартійний, також балотувався до Хмельницької міської ради за округом №2. Є членом виконавчого комітету міської ради.

У 2010 році був обраний депутатом Хмельницької міської ради 6 скликання по мажоритарному округу від “Народної партії”. Був головою постійної депутатської Комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

У 2006 році був обраний депутатом тієї ж ради за списком “Народного блоку Литвина”, був головою однойменної фракції. У 2002 році обраний депутатом ХМР за мажоритарним округом. У 1998 році балотувався туди ж за мажоритарним округом як самовисуванець.

У 7 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Сергія Лабазюка.

Має кваліфікацію аудитора з правом здійснення аудиту підприємств та господарських товариств. З 2001 року - директор ТОВ “Рембуд”. У 2000-2001 роках був директором ТОВ “Фенікс-центр”, з 1991 до 2000 року працював програмістом Хмельницького комбінату будматеріалів. У 1990-1991 роках був вантажником магазину № 86 Хмельницького міського об’єднання “Продтовари”.

Голова громадських організацій “Хмельницька платформа” та “Сильне місто”. Голова Федерації хокею Хмельницької області, голова Ради Федерації хокею України.

Закінчив економічний факультет Технологічного університету “Поділля” та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався у аспірантурі Хмельницького Національного університету.

Балотування

 • 2019
  список №136
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Хмельницька міська рада - голова, 2015: ЄС
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Хмельницька міська рада 7-го скликання: ЄС. Округ 2
  Не обрано
 • 2010
  мажоритарка
  Хмельницька міська рада 6-го скликання: НАРОДНА ПАРТІЯ. Округ 2
  Обрано
 • 2006
  список
  Хмельницька міська рада 5-го скликання: Народний блок Литвина
  Обрано
 • 2002
  мажоритарка
  Хмельницька міська рада 4-го скликання. Округ 2
  Обрано
 • 1998
  мажоритарка
  Хмельницька міська рада 3-го скликання: самовисування. Округ 49
  Не обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 6 грудня 2019 — ...
  Слуга народу

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 20 грудня 2019 — ...
  Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу