Фото: Мандзій Сергій

Мандзій Сергій Володимирович


Опис політика

Кандидат у народні депутати 9 скликання, 136 номер у списку партії “Слуга народу”, член партії.

У 2015 році балотувався на посаду Хмельницького міського голови від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” як безпартійний, також балотувався до Хмельницької міської ради за округом №2. Є членом виконавчого комітету міської ради.

У 2010 році був обраний депутатом Хмельницької міської ради 6 скликання по мажоритарному округу від “Народної партії”. Був головою постійної депутатської Комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

У 2006 році був обраний депутатом тієї ж ради за списком “Народного блоку Литвина”, був головою однойменної фракції. У 2002 році обраний депутатом ХМР за мажоритарним округом. У 1998 році балотувався туди ж за мажоритарним округом як самовисуванець.

У 7 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Сергія Лабазюка.

Має кваліфікацію аудитора з правом здійснення аудиту підприємств та господарських товариств. З 2001 року - директор ТОВ “Рембуд”. У 2000-2001 роках був директором ТОВ “Фенікс-центр”, з 1991 до 2000 року працював програмістом Хмельницького комбінату будматеріалів. У 1990-1991 роках був вантажником магазину № 86 Хмельницького міського об’єднання “Продтовари”.

Голова громадських організацій “Хмельницька платформа” та “Сильне місто”. Голова Федерації хокею Хмельницької області, голова Ради Федерації хокею України.

Закінчив економічний факультет Технологічного університету “Поділля” та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався у аспірантурі Хмельницького Національного університету.


Балотування Балотування


Помічники Помічники

Статуси помічника