Фото: Богословська Інна

Богословська Інна Германівна


Порушення

  • Кнопкодав Кнопкодав(ка)
  • Прогульник Прогульник(ця)


Опис політика

Демократичні Ініціативи та Київський Міжнародний Інститут Соціології включили у перелік потенційних кандидатів.

Особиста заява про можливість балотування.

2012-2014 - народний депутат від Партії Регіонів у ВР України 7-го скликання, 60 номер у списку, була членом ПР. Перший заступник голови Комітету з питань культури і духовності.

30.11.2013 року вийшла з однойменної фракції на знак протесту проти побиття студентів на Євромайдані.

У 2010 році балотувалась на посаду Президента України як безпартійна самовисуванка. У 2008 році балотувалась до Київської міської ради 6 скликання за списком Партії Регіонів.

2007-2012 - народний депутат України від Партії Регіонів, 4 номер у списку. Перший заступник голови Комітету з питань культури і духовності. У червні 2009 року вийшла з фракції ПР, у жовтні 2010 року повернулась туди.

04.2007-11.2007 - заступник міністра юстиції.

У 2006 році балотувалась до ВР 5 скликання 1 номером у списку партії “Віче”, була головою партії з 2001 року (у 2005 році політична сила перейменована з Конституційно-Демократичної Партії на “Віче”).

У травні 2004 увійшла до складу Громадсько-політичної консультативної ради при Голові Верховної Ради України.

1998-2002 - народний депутат 3 скликання, безпартійна самовисуванка, виборчий округ №169 (Київський та частина Дзержинського району м.Харкова). Працювала у комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, із лютого 2000 року стала першим заступником голови бюджетного комітету.

Посідала керівні посади у численних професійних об’єднаннях. До політичної кар’єри працювала адвокатом, очолювала юридичну службу, консалтингові та аудиторські компанії. Закінчила НЮА ім. Ярослава Мудрого.
 

Прогульниця у 6 скликанні ВР як пленарних засідань, так і засідань комітету, віддавала свою картку для кнопкодавства. Серед інших порушень - приховані приймальні народного депутата. У 2012 році була визнана Рухом ЧЕСНО недоброчесною кандидаткою. Кнопкодавила у Верховній Раді 6 скликання, не надала декларацію про доходи за 2012 рік на запит Руху ЧЕСНО, ймовірно причетна до корупційних дій (сприяння незаконним спробам імпорту нових автомобілів без сплати податків під час перебування на посаді заступника міністра юстиції України).


Освіта

  • 1982 Харківський юридичний інститут (сьогодні - Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого), спеціальність - юрист

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 3
  • 12 травня 1998 - 14 травня 2002 Фракція Народно-демократичної партії
  • 12 травня 1998 - 14 травня 2002 Фракція партії "Трудова Україна"
  • 12 травня 1998 - 14 травня 2002 Фракція партії Зелених України
  • Верховна Рада 7
  • 3 грудня 2013 - 27 листопада 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 3 грудня 2013 Партія регіонів
  • Верховна Рада 6
  • 5 жовтня 2010 - 12 грудня 2012 Партія регіонів
  • 23 червня 2009 - 5 жовтня 2010 Позафракційні
  • 23 листопада 2007 - 23 червня 2009 Партія регіонів

Кнопкодавство Кнопкодавство

  • 10 січня 2013 Віддав картку (фото)

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

Архів політичної агітації Архів політичної агітації