Фото: Хміль Михайло

Хміль Михайло Михайлович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Кнопкодавство: 2

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання по 115 округу (м.Львів) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний за від “Народного Фронту” (№42 у списку) як член партії. Секретар Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва. Голова Львівської обласної партійної організації “Народного Фронту”.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” за 115 округом (м.Львів) як безпартійний. У тому ж році був заступником голови Львівської обласної організації ГО “Фронт Змін”. З 2010 до 2012 року був депутатом Львівської міської ради від “Фронту Змін”, був членом партії.

У 2005-2012 роках працював директором Львівського обласного центру зайнятості. З 2004 до 2005 року - голова Секретаріату ГО “Комітет підприємців Львівщини”.

У 2002 році стажувався у німецькій компанії, а у 2001-2002 роках був науковим співробітником Дослідного інституту українсько-німецьких відносин.

З 1999 до 2000 року - помічник-консультант народного депутата Віктора Пинзеника. До того обіймав керівну посаду у комерційному підприємстві та очолював соціологічну лабораторію ЛНУ ім.І.Франка.

Закінчив ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю “соціологія”, Отримав ступінь доктора економіки в Українському вільному університеті (Мюнхен, Німеччина).

Кнопкодав. Фігурант антикорупційних розслідувань. “Наші гроші” писали, що Хміль ймовірно причетний до непрозорої державної закупівлі.

Освіта

  • 1990-1995
    економічний факультет ЛНУ ім. І.Франка за спеціальністю соціологія
  • 1995-1998
    аспірантура ЛНУ ім. І.Франка

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: САМОВИСУВАННЯ. Округ 115, Львівська область
    Не обрано
  • 2014
    список №42
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: БАТЬКІВЩИНА. Округ 115, Львівська область
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Кнопкодавство

Дізнатися більше
20 червня 2018
Законопроект 0184
23 лютого 2017
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 82,0%
прогули 18,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Автомобілі "незвідки" у деклараціях народних депутатів 2014 року

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу