Фото: Чумак Віктор

Чумак Віктор Васильович

Верховна Рада 8, БПП, мажоритарка

Опис політика

Народний депутат України 8-го скликання від БПП, обраний по виборчому округу №214, (м.Київ. Дніпровський район).

З 11 вересня 2019 року - заступник Генерального прокурора України - головний військовий прокурор. З 2 січня 2020 року - заступник Генерального прокурора України.

Лідер Громадянського руху “Хвиля”. Вийшов із фракції партії БПП на початку лютого 2016 року. Заступник голови комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Народний депутат 7-го скликання по мажоритарному округу №214. Обраний від партії УДАР.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6-го скликання від Партії Вільних Демократів, 2010 — заснував Український інститут публічної політики.

2004-2010 — експерт, директор департаменту Міжнародного центру перспективних досліджень. У 1992—2004 роках працював на керівних посадах у Державній прикордонній службі України. До цього у 1981—1992 роках — на командних посадах у Збройних Силах СРСР та ЗСУ.

Закінчив Хмельницьке вище командне артилерійське училище та юридичний факультет КНУ ім. Шевченка, вивчав курси права ЄС та прикордонного менеджменту в Академії прикордонної поліції Німеччини. Кандидат юридичних наук, доцент, генерал-майор юстиції.

Відмовився надати інформацію про походження коштів, витрачених на візуальну рекламу.

Освіта

  • 1990-1995
    Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: БПП. Округ 214
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: УДАР. Округ 214, Київська область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: ПАРТІЯ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 2 лютого 2016 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • 27 листопада 2014 — 2 лютого 2016
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    УДАР

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 93,0%
прогули 7,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу