Фото: Прасол Михайло

Прасол Михайло Вікторович


Опис політика

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Депутатом обирався вперше від політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП". Є членом партії та головою однойменної фракції у міській раді. Член постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.

Працює заступником директора у юридичній фірмі "Ярослав Гришин та партнери". Із 2014 року і дотепер - голова Громадської організації "Всеукраїнське бюро люстрації та протидії корупції" (у співзасновниках –депутат Запорізької обласної ради Ярослав Гришин та Дмитро Яценко).

Із 2013 до 2014 року працював на посаді виконроба в ТОВ "Балтремстрой". Із 2010 до 2013 року обіймав керівну посаду директора шиномонтажу та станції з обслуговування автомобілів.

У 2010 році закінчив Бердянський університет менеджментуі бізнесу за спеціальністю "економіка підприємства". У період з 2007 до 2010 року як молодший юрисконсульт працював в ТОВ "Юридична компанія "Норма".

Із 2004 року і до 2016 року був приватним підприємцем (основний вид діяльності – оптова торгівля будівельними матеріалами). Трудову діяльність розпочав у 2001 році на запорізькому підприємстві виготовлення корпусних меблів, де працював до 2003 року.

До того навчався. Фігурант антикорупційних публікацій. "Запорізький депутат VS НАЗК: чи є 94 мільйони гривень боргу". У травні 2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції зробило гучну заяву: депутат Запорізької міської ради, очільник фракції "УКРОП" Михайло Прасол не задекларував боргу, розмір якого сягнув 94 мільйонів гривень.

Тоді депутат почав судитися з агентством, запевняючи, що така інформація неправдива. У 2019 році суди із цього приводу продовжуються.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Запорізька міська рада 7
  • УКРОП

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Політичної Ради Партії УКРОП

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні