Фото: Денисенко Андрій

Денисенко Андрій Сергійович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Опис політика

З 2014 року - депутат Верховної Ради України 8 скликання. Обраний від Блоку Петра Порошенка за виборчим округом №26 (Дніпропетровська область). У квітні 2015 року покинув фракцію БПП, є позафракційним. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

З 2015 року став членом партії УКРОП, був членом політичної ради партії. У 2016 році заявив про вихід з неї через незгоду з неголосуванням інших народних депутатів від УКРОПу за притягнення до кримінальної відповідальності одного з лідерів “Опозиційного блоку” Вадима Новинського. Станом на 2019 рік Денисенко відновив партійну діяльність у складі УКРОПу.

Учасник Євромайдану, у лютому 2014 року був засновником Дніпропетровського обласного осередку “Правого Сектору” та Штабу національного захисту в області. У 2013 році брав участь у правозахисній компанії у справі так званих “дніпропетровських терористів”, є засновником правозахисної групи “СІЧ”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради від партії ВО “Свобода” 53 номером у списку, був головою її Дніпровської міської організації, у 2010 році балотувався на посаду дніпровського міського голови від партії “За Україну!”.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради від громадянського блоку “Пора-ПРП” під номером 183 як голова Дніпровського міського осередку партії “Реформи і порядок”, але був виключений зі списку та з партії ще до виборів. У 2006 році створив ГО “ГРАД” (Громадянський актив Дніпропетровська). До цього обіймав керівні посади в обласній організації Конгресу Українських Націоналістів.

У 2004-2006 роках видавав інформаційно-аналітичний часопис “PRostir.info”, у 2004 році був представником ОБСЄ у Дніпропетровській області. 1996-1999 роки - учасник молодіжної ГО “ЦМІ “Нова хвиля”. Також брав участь в інших громадських ініціативах та кампаніях патріотично-націоналістичного спрямування.

Закінчив історичний факультет Дніпропетровського національного університету. Прогульник пленарних засідань та засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 7 квітня 2015 - 29 серпня 2019 Позафракційні
  • 27 листопада 2014 - 7 квітня 2015 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань правової політики та правосуддя

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Політичної Ради Партії УКРОП

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Ресенчук Олена Юріївна

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах

Архів політичної агітації Архів політичної агітації