Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Таран Роман

Таран Роман Олегович

Рік народження: 1962

Опис політика

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Депутатом обирався від політичної партії "Наш край" як член партії. З грудня 2019 року - голова однойменної фракції, до того був її членом. Член постійної комісіїміської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів.

Із 2017 року - працює заступником директора у ТОВ "Александр-Девелопмент" (кінцеві бенефіціарні власники підприємства – Володимир Кальцев та Євгенія Кальцева. У 2016 році працював директором ТОВ "Торговий Дім "Александр".

Із 2010 до 2015 року – депутат Запорізької міської ради 6 скликання від Партії регіонів. У 2010–2012 роках був призначений на посаду директора комунального підприємства "Запорізьке міське інвестиційне агентство".

У 2012 році був обраний на посаду секретаря Запорізької міської ради. Із 2002 до 2010 року займав посади заступника комерційного директора та заступника директора зі стратегічного планування ТОВ "Компанія «Александр". Також, із 2006 до 2010 року був депутатом Запорізької міської ради 5 скликання від партії Регіонів.

У цей проміжок часу, зокрема у 2004 році, закінчив екстерном Запорізький Національний університет та отримав кваліфікацію юриста. Із 1998 до 2002 року працював заступником директора із зовнішньоекономічних зв’язків ТОВ "Александр, ЛТД".

Із 1992 до 1998 року був заступником директора, заступником комерційного директора із зовнішньоекономічної діяльності виробничого кооперативу "Хорт", акціонерного товариства "Хорт". Із 1988 до 1991 року працював завідуючим відділом робочої молоді і науково-технічної творчості молоді Запорізького міського комітету ЛКСМ України.

У 1991 році був призначений директором із зовнішньоекономічних зв’язків Запорізької Товарної Біржі. Із 1986 до 1988 року працював у Філії конструкторського бюро електроприладобудування у м.Запоріжжя інженером.

До цього навчався. Зокрема, у 1986 році закінчив Дніпропетровський державний університет, кваліфікація — інженер-електромеханик.

Фігурант антикорупційних публікацій "Нерухомість у Криму та мільйонні борги - аналіз декларацій депутатів Запорізької міськради". У 2017 році Роман Таран посів третє місце в рейтингу депутатів Запорізької міськради з найбільшою кількістю нерухомості.

Депутат Таран з дружиною володіють чотирма квартирами та двома будинками у Запоріжжі та будинком площею 62 кв.м у курортному селищі Приморське Запорізької області. Там у депутата також є кілька земельних ділянок.

Балотування

Фракції

  • Запорізька міська рада 7
  • Наш Край

Посади

  • 2012-02-23 — 2015-10-25
    Секретар Запорізької міської ради

Читайте на ЧЕСНО

"Дракониха" у Верховній Раді. Феномен депутатки Мар’яни Безуглої

"Дракониха" у Верховній Раді. Феномен депутатки Мар’яни Безуглої

Мар’яна Безугла — одна з найбільш суперечливих фігур нинішнього скликання Верховної Ради. Її кар’єра сповнена не лише досягнень, але й гучн...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу