Фото: Шпенов Дмитро

Шпенов Дмитро Юрійович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 37 округом (Дніпропетровська область). Позафракційний. Член Центральної контрольно-ревізійної комісії партії “Опозиційний Блок”. Член Комітету з питань правової політики.

Народний депутат 8 скликання, обраний як безпартійний самовисуванець за 37 округом (Дніпропетровська область), член фракції “Опозиційний Блок”. Голова підкомітету з питань цивільного та адміністративного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

У 2012 році був обраний до Верховної Ради від “Партії регіонів” за тим же округом, а у 2007 році - за списком під номером 142. Обидва ради був членом партії.

З 2006 до 2007 року - депутат Криворізької міської ради. У цей же період був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Олександра Вілкула.

У 2007 році був генеральним директором ТОВ “Інститут стратегічних досліджень”. У 2004-2007 роках здійснював приватну підприємницьку діяльність. До того працював юрисконсультом, а ще раніше - мотористом у комерційних підприємствах.

Закінчив Національну юридичну академію ім.Я.Мудрого за спеціальністю “правознавство” та ХНУ ім.В.Каразіна за фахом “фінанси”. Заслужений юрист України.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Партія регіонів

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань верховенства права та правосуддя
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Комітет з питань правосуддя
  • Верховна Рада 9
  • з 10 вересня 2019 - ... Комітет з питань правової політики

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дмитро Шпенов сплачував лобістам надання послуг

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Вірьовка Сергій Миколайович
  • Герасимчук Катерина Олександрівна
  • Гладкий Володимир Іванович
  • Дівас Євгенія Олександрівна
  • Зарайська Неля Миколаївна
  • Кравченко Ілля Ілліч
  • Маселков Артем Вікторович
  • Міліч Горан Вукашинович
  • Мойса Іван Григорович
  • Панасюк Олексій Павлович
  • Поддубченко Ігор Іванович
  • Рожко Микола Миколайович
  • Романов Микола Іванович
  • Романов Сергій Анатолійович
  • Тарасенко Алла Віталіївна
  • Ткаченко Володимир Олександрович
  • Чіхачов Вячеслав Володимирович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Уласевич Анастасія Сергіївна
  • Яцуба Оксана Ігорівна
  • Яцюк Інна Олександрівна

Статуси помічника