Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

Депутат Івано-Франківської міської ради 7, 8 скликання, підприємець.

У 2020 році - обраний до Міська рада Івано-Франківської ОТГвід партії ЄС.

Із 2015 року – депутат Івано-Франківської міської ради 7-го скликання від партії БПП “Солідарність” як її член. Увійшов до складу фракції цієї партії у міській раді. Член постійної депутатської комісії з питань містобудування та земельних відносин. 

У 2010 році- балотувався до Івано-Франківської міської ради 6-го скликання від партії “Наша Україна”.

Підприємець, засновник компаній, які займаються будівництвом, наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна, виробництвом готової їжі та страв. Засновник благодійної організації та обласної федерації баскетболу - ПП “Вамбуд”, ТОВ “Вамбуд Девелопмент”, ТОВ “Добробутнафтогаз”, ТОВ “ОМК Інвест”, ТОВ “Квартал Краківський”, ТОВ “Агроінвест-ІФ”,  БО “Благодійний Фонд “Наше Прикарпаття”, ГО “Федерація баскетболу Івано-Франківської області”

Згідно доходів 2014 і 2015, 2017 років увійшов до списку найбагатших депутатів Івано-Франківської міської ради - за даними ЧЕСНО. 

Згідно аналізу декларації 2016-го року, за даними ЧЕСНО, потрапив до списку депутатів-”злидарів” Івано-Франківської міської ради.  

За пропуск засідань комісії з питань містобудування і земельних відносин у 2016 році став кандидатом на відкликання - за даними ЧЕСНО. 

Фігурант скандальних матеріалів івано-франківських журналістів через забудову рекреаційної зони біля міського озера.

Член Політичної партії «Європейська Солідарність».

Освіта вища. У 2001 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, факультет фізичного виховання та спорту. 

У 2003р. пройшов перепідготовку кадрів Прикарпатського університету ім. В.Стефаника, економічний факультет, бухгалтер-економіст.

Балотування

Фракції

  • Івано-Франківська міська рада 7
  • Період не вказано
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Читайте на ЧЕСНО

Рух ЧЕСНО вніс Пальчевського до Реєстру держзрадників

Рух ЧЕСНО вніс Пальчевського до Реєстру держзрадників

Проросійський шоумен та власник київської медичної клініки Eurolab Андрій Пальчевський внесений до Реєстру держзрадників, що ведеться Рухом ЧЕСНО. 

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу