Фото: Терехов Ігор

Терехов Ігор Олександрович

мажоритарка, Перший заступник Харківського міського голови

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

У 2020 році гречкосіяв, роздавав великодні паски з листівками на них від депутатів. 

Народився 14 січня 1967 року в місті Харкові. Громадянин України.
Освіта вища.
У 1990 році закінчив Харківський інженерно–будівельний інститут. Після закінчення аспірантури та отримання вченого ступеня кандидата наук з 1994 року працював у ЗАТ «Промислова компанія «Укркондиціонер» (м. Харків).
У 1997 році був призначений на посаду голови ради акціонерів, голови правління – генерального директора ВАТ «Харківський завод «Кондиціонер».
З 1999 по 2006 рік працював начальником управління з питань підприємництва, начальником управління споживчого ринку Головного управління економіки та комунального майна Харківської міської ради.
У 2006 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (спеціальність – державне управління).
З квітня 2006 року – економічний радник відділу із забезпечення діяльності голови та заступників голови Харківської обласної державної адміністрації апарату Харківської обласної державної адміністрації.
З 1 березня 2007 року – виконуючий обов'язки заступника голови Харківської обласної державної адміністрації.
30 березня 2007 року був призначений заступником голови Харківської обласної державної адміністрації.      
З квітня 2010 року – заступник Харківського міського голови.
У листопаді 2010 року був призначений заступником Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста.
З 21 квітня 2015 року покладено виконання обов'язків першого заступника міського голови.
23 вересня 2015 року рішенням сесії Харківської міської ради 6 скликання затверджений на посаду першого заступника міського голови.
Має Почесне звання «Заслужений економіст України», нагороджений орденом «За заслуги III ступеня», відзначений Почесною грамотою Верховної Ради України.
У 2015 році обраний депутатом Харківської міської ради 7 скликання. Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів. Безпартійний.
Керівник депутатської фракції Харківської міської ради 7 скликання «За Харків, за Відродження».

Балотування

Фракції

  • Харківська міська рада 7
  • Період не вказано
    Відродження

Посади

  • 23 вересня 2015 — ...
    Перший заступник Харківського міського голови
  • 21 квітня 2015 — 23 вересня 2015
    В.о. першого заступника Харківського міського голови
  • 15 квітня 2010 — 23 вересня 2015
    Заступник Харківського міського голови
  • 30 березня 2007 — 15 квітня 2010
    Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації
  • 1 березня 2007 — 30 березня 2007
    В.о. заступника голови Харківської обласної державної адміністрації

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу