Фото: Вагнєр Вікторія

Вагнєр Вікторія Олександрівна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 183 округу (Херсонська область) від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

У 2015 році балотувалась до Херсонської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” по 64 округу (м.Херсон) як безпартійна. Є членкинею виконавчого комітету Херсонської міської ради.

З 2016 року - головна лікарка у комунальному закладі “Обласна лікарня відновного лікування” Херсонської обласної ради. До того очолювала обласне комунальне підприємство “Оберіг”, що займається допомогою ветеранам АТО та їх родинам. Співзасновниця благодійного фонду “Українська лінія”.

Закінчила Херсонське базове медичне училище за фахом фельдшер-акушер, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна за спеціальністю “лікувальна справа” та інтернатуру за спеціальністю “акушерство та гінекологія” на базі Комунального закладу “Міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського”.

Здобуває освіту в Херсонському національному технічному університеті за спеціальністю “публічне управління та адміністрування”. 


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Посади Посади

  • Членкиня виконавчого комітету Херсонської міської ради