Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ящук Інна

Ящук Інна Петрівна

Рік народження: 1972

Опис політика

Депутатка Хмельницької обласної ради 7 скликання.

У 2023 році Кабінет міністрів призначив Ящук Інну державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України. До цього вона виконувала обов'язки держсекретаря.

У 2020 році на позачерговому з’їзді партії “Слуга народу” Ящук оголосили кандидаткою на посаду Хмельницького міського голови, проте вибори програла.

Того ж року була обрана депутаткою Хмельницької міської ради від партії "Слуга народу". Членкиня постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

У 2015 році обрана депутаткою Хмельницької обласної ради по мажоритарному округу №41 від Об’єднання "Самопоміч". Також безуспішно балотувалась до Хмельницької міської ради від Об’єднання "Самопоміч" як членкиня політсили.

Того ж року була обрана головою Комісії питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму в Хмельницькій обласні раді та стала членом міжфракційної групи "За рівні можливості".

У 2006 році балотувалась до Хмельницької міської ради від Партії патріотичних сил України. Не обрана.

Працює деканом факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Закінчила Хмельницьке педагогічне училище (тепер Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія) за спеціальністю "вчитель молодших класів" та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю "початкове навчання та методика педагогіки".

Народилась 4 вересня 1972 року в місті Хмельницький.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова політичної партії "Слуга народу" та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади Олена Шуляк програла позов про захи...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу