Фото: Мазурашу Георгій

Мазурашу Георгій Георгійович

Верховна Рада 9, Слуга народу, мажоритарка

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 203 округу (Чернівецька область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань молоді і спорту.

У 2015 році балотувався до Чернівецької обласної ради від “Об’єднання “Самопоміч” по 64 округу (м.Чернівці) як безпартійний.

З 2011 року - директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, журналіст. З 2013 року - ініціатор та автор інформаційного порталу “fakty.cv.ua”. З 2007 року працює на буковинському спортивному порталі “sportbuk.com”. З 2004 року - коментатор та ведучий прямих ефірів на телеканалі “Чернівці”.

У 2014-2018 роках був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. У 2009 році ініціював проведення першого в Україні конкурсу краси серед спортсменок “Міс спорт Україна”.

З 2005 до 2008 року працював начальником відділу з питань фізичної культури і спорту Чернівецької ОДА. У 2003-2005 роках видавав спортивно-розважальне видання “Супер!”. 1996-2005 роки - журналіст газети “Молодий Буковинець”. 

Паралельно співпрацював з центральними виданнями (“Спортивна газета”, “Український футбол», “Київські відомості”, “День”, “Спорт-експрес в Україні” тощо), місцевими телеканалами (програма “Спортхронометр” на ТВА, спортивні сюжети в новинах).

Протягом року робив авторську спортивну програму на телеканалі “НБМ” (екс-Ніко-TV, тепер – 5 канал). Наприкінці 90-х років ініціював проведення спільно з обласною федерацією футболу Кубку області з міні-футболу на призи газети “Молодий буковинець”.

У 1996 році виконував обов’язки спеціаліста в організаційно-контрольному відділі Чернівецької обласної державної адміністрації. Того ж року ініціював створення футбольної збірної буковинських журналістів “Преса-ТБ”. Також викладав фізичне виховання у Чернівецькому будівельному технікумі.

Після закінчення університету декілька місяців працював у кримінальній міліції в справах неповнолітніх Ленінського РВВС м. Чернівці (лейтенант міліції). Згодом став працювати спортивним оглядачем “Нової буковинської газети” (1995-96 роки). Видавав спортивний додаток “Спорт-інфо” до “Нової буковинської газети”.

Перші публікації на спортивну тематику були у студентські роки в “Університетському віснику”. Потім писав спортивні замітки в газету “Відродження”. В юності був переможцем та призером численних молодіжних та юнацьких спортивних змагань з легкої атлетики на рівні УРСР та України, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики.

Закінчив Чернівецький механіко-технологічний технікум за фахом “механік”, потім – Чернівецький національний університет за спеціальностями “історія” та “державна служба”. Член Спілки журналістів України. У 2004 році став лауреатом конкурсу серед журналістів “Україна олімпійська”, у 2009 році переміг у фотоконкурсі Національного Олімпійського комітету України.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу. Округ 203, Чернівецька область
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Чернівецька обласна рада 7-го скликання: Самопоміч. Округ 64
  Даних немає

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань молоді і спорту

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу