Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Мазурашу Георгій

Мазурашу Георгій Георгійович

Рік народження: 1971

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 203 округу (Чернівецька область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань молоді і спорту.

У 2015 році балотувався до Чернівецької обласної ради від “Об’єднання “Самопоміч” по 64 округу (м.Чернівці) як безпартійний.

У 2014-2018 роках був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. 

З 2011 року - директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, журналіст. З 2013 року - ініціатор та автор інформаційного порталу “fakty.cv.ua”. З 2007 року працює на буковинському спортивному порталі “sportbuk.com”. З 2004 року - коментатор та ведучий прямих ефірів на телеканалі “Чернівці”.

З 2005 до 2008 року працював начальником відділу з питань фізичної культури і спорту Чернівецької ОДА. У 2003-2005 роках видавав спортивно-розважальне видання “Супер!”. 1996-2005 роки - журналіст газети “Молодий Буковинець”. 

У 1996 році виконував обов’язки спеціаліста в організаційно-контрольному відділі Чернівецької обласної державної адміністрації. Викладав фізичне виховання у Чернівецькому будівельному технікумі.

Після закінчення університету декілька місяців працював у кримінальній міліції в справах неповнолітніх Ленінського РВВС м. Чернівці (лейтенант міліції). Згодом став працювати спортивним оглядачем “Нової буковинської газети” (1995-96 роки).

Закінчив Чернівецький механіко-технологічний технікум за фахом “механік”, потім – Чернівецький національний університет за спеціальностями “історія” та “державна служба”. 

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань молоді і спорту
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу